Portal_background_image

استاندار: پیروزی رزمندگان اسلام در سوم خرداد معادلات دشمنان را برهم ریخت

 استاندار  گفت: آزاد سازی خرمشهر و پیروزی رزمندگان اسلام در سوم خرداد بر سپاه كفر، همه معادلات دشمنان را برهم ریخت.

'علی اكبر شعبانی فرد' صبح چهارشنبه در مراسم صبحگاه مشترك نیروهای مسلح استان مركزی در تیپ 71 سپاه روح الله در اراك افزود: سوم خرداد و حماسه بزرگ فتح خرمشهر، نماد مقاومت، استقلال و آزادگی ملت ایران اسلامی است كه در تاریخ حك شده است.

وی اظهار كرد: این روز سند عزت و افتخار ایران اسلامی است و به عنوان نقطه عطفی در تاریخ می درخشد.

استاندار  بیان كرد: ایمان و توكل به خدا و تبعیت كامل از رهبری زمینه ساز آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال 61 بود كه این پیروزی در 150 سال گذشته ایران بی نظیر بوده است.

شعبانی فرد خاطر نشان كرد: بیداری اسلامی، پیروزی در جنگ 33 روزه حزب الله لبنان، مقاومت مردم غزه و عزت مسلمانان از آثار و بركات مقاومت ملت ایران در سوم خرداد 61 است.

وی تصریح كرد: پیروزی رزمندگان در سوم خرداد به دنیا ثابت كرد كه سلاح ایمان و تبعیت از ولایت بر تجهیزات پیشرفته نظامی و امكانات دشمن غلبه دارد.

استاندار  ادامه داد: امروز باید با بهره مندی از آثار و بركات، دستاوردها و ارزش های دوران دفاع مقدس و سوم خرداد برای شكست دشمن در جنگ نرم بیش از پیش استفاده كرد.

شعبانی فرد، عشق به امام راحل، اطاعت پذیری از رهبری، امر به معروف و نهی از منكر، عفاف و حجاب و انس با قرآن را از پیام های مهم شهدا به جامعه عنوان كرد.

وی تصریح كرد: امروز انقلاب اسلامی به بركت خون شهدا در عرصه های علمی به ویژه سلول های بنیادین، نانو، رادیوگرافی، هوا فضا و توان دفاعی در اوج عزت و اقتدار است.

فرمانده تیپ 71 پیاده سپاه روح الله استان مركزی نیز در این مراسم گفت: ارزش ها و دستاوردهای سوم خرداد باید به نسل جوان منتقل شود.

سردار 'محسن كریمی' افزود: گرامیداشت سوم خرداد در بالندگی و پویایی فرهنگ ایثار و شهادت جامعه اثر گذار است.

در این صبحگاه مشترك پس از قرائت قرآن مجید، برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با حضور مسوولان اجرایی و اعضای شورای تامین استان مركزی توان نیروهای مسلح مستقر در میدان صبحگاه سان دیده شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها