Portal_background_image

استاندار : پایداری ملت تحریم های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد

استاندار  گفت: صبر و استقامت مردم ولایتمدار ایران اسلامی تهدیدها ، تحریم ها و فشارهای دشمنان را به فرصت تبدیل کرده است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز پنج شنبه در جریان سفر یک روزه به تفرش در جمع مردم روستای قورشه خانی این شهرستان افزود: نظام سلطه در جنگ اقتصادی فشار زیادی را بر ایران تحمیل کرده و به دنبال دلسرد کردن مردم از نظام و رهبری است.

وی اظهار کرد:مردم ولایت مدار و بصیر ایران با حمایت قوی از نظام، بارها ثابت کرده اند که نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آن خود می دانند و با جان و مال خود از آن دفاع می کنند.

استاندار ادامه داد: روستای قورشه خانی یکی از مناطق محروم شهرستان تفرش است که باید با برنامه ریزی و تلاش مدیران، فقر و محرومیت را از آن پاک کرد.

شعبانی فرد توضیح داد: این منطقه با دارا بودن ظرفیت های بالای دامپروری و کشاورزی می تواند به یکی از قطب های درآمد زای استان تبدیل شود و سهم قابل توجهی را در تامین مواد غذایی منطقه داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: تقویت آموزش های مهارتی برای زنان و جوانان و مقاوم سازی ساختمان های این روستا از اولویت هایی است که باید مسوولان به آن توجه کنند.

شعبانی فرد از اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای مسیر مواصلاتی گردنه گیان تفرش خبر داد و گفت: تسطیح و آسفالت ریزی این مسیر توسط جهاد نصر استان مرکزی تا اردیبهشت سال آینده انجام خواهد شد.

بررسی ظرفیت های گردشگری، بازدید از روند ساخت و تکمیل طرح 360 واحدی مسکن مهر، پل طریزآباد، ساختمان هلال احمر، ناحیه انتظامی، استخر سرپوشیده و شهرداری از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار مرکزی به شهرستان تفرش بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها