Portal_background_image

استاندار: نیروی انتظامی وظیفه سنگینی در انتخابات برعهده دارد

استاندار گفت: توجه به سلامت انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نیروی انتظامی در قبل، حین و بعد از این رویدارد مهم وظیفه بسیار سنگینی برعهده دارد.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز چهارشنبه در همایش روسا و فرماندهان انتظامی استان مركزی افزود: مهمترین استراتژی نیروی انتظامی و دست اندركاران برگزاری انتخابات، حفظ بی طرفی، عمل به قانون، پرهیز از حاشیه سازی، رصد فعالیت های تخریبی احتمالی نامزدها و طرفدارانشان، پیگیری فضاهای سایبری، اشرافیت بر فعالیتهای نامزدهای رد صلاحیت شده و مراقبت از شعب اخذ رای است.
وی ادامه داد: جلوگیری از تجمع غیر قانونی افراد و طرفداران نامزدهای انتخاباتی، ممانعت از تخریب و یا تبلیغ نامزدهای انتخاباتی در محل شعب اخذ رای، حفاظت از صندوق های رای و جلوگیری از كاروانهای شادی و تحركات مخالف قانون رقبای پیروز، از دیگر نكاتی است كه باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
شعبانی فرد در بخش دیگری از سخنانش گفت: بیش از 250 شبكه ماهواره ای فارسی زبان، كانون خانواده ها را هدف قرار داده اند و دشمنان همه تلاش خود را را به كار گرفته اند تا به ارزشهای این نظام ضربه وارد كنند.
استاندار اظهار كرد: دشمنان از طریق شبكه های ماهواره ای به دنبال بی انگیزگی جوانان، گرفتن هویت دینی و آسیب رساندن به كانون خانواده ها هستند كه باید در این راستا همه هوشیار باشند.
وی تاكید كرد: به بركت خون شهدا اقتدار جمهوری اسلامی ایران روز به روز در حال افزایش است ودشمنان كور خوانده اند و بدانند ملت این كشور پاینده، محكم، استوار، عاشق و تابع ولایت است


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها