Portal_background_image

استاندار : نهادها برای تنظیم بازار شب عید همکاری کنند

استاندار  گفت: تمام نهادهای ذیربط از جمله صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و مجامع امور صنفی، بازار شب عید مردم این استان را تنظیم کنند.

ˈ علی اکبر شعبانی فردˈ سه شنبه در نشست تنظیم بازار استان مرکزی بیان کرد: قیمت برخی کالاها در استان مرکزی با توجه به خودکفا بودن این منطقه در تولید بسیاری از اقلام نسبت به دیگر استان ها پایین تر است که این تفاوت قیمت باید حفظ شود.

وی بیان کرد: ظرفیت جوجه ریزی و تولید مازاد این استان بیش از دو برابر افزایش یافته که باید این مهم نیز در کاهش نرخ مرغ گرم لحاظ شود.

استاندار خاطرنشان کرد: قیمت مرغ منجمد در سراسر استان مرکزی برای هر کیلوگرم 47 هزار ریال است که این قیمت باید در تمام شهرها اجرایی شود و فروش بیش از آن تخلف است.

شعبانی فرد اظهار کرد: باید با مدیریت صحیح، قیمت ها را کنترل کرد و از سویی کالاها نیز از طریق شبکه های توزیع همچون تعاونی ها به مردم عرضه شود.

ˈعلیرضا زاوشیˈ رییس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز گفت: 944 غرفه نمایشگاه بهاره از پنجم تا 15 اسفند در این استان آجیل، گوشت قرمز و سفید، پوشاک و کیف و کفش با 15 درصد تخفیف دایر می شود.

همچنین معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز بیان کرد: 400 تن برنج با قیمت حدود 20 هزار ریال، یکهزار تن برنج هندی با قیمت 38 هزار و 500 ریال و 500 تن روغن نباتی در نمایشگاه های بهاره استان مرکزی توزیع خواهد شد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها