Portal_background_image

استاندار: نظام سلطه قادر به مقابله با اندیشه، معرفت و بصیرت بسیجیان نیست

 استاندار گفت: نظام سلطه قادر به مقابله و محدود کردن قدرت اندیشه، معرفت و بصیرت بسیجیان سلحشور ایران اسلامی نیست.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ شامگاه سه شنبه در دیدار با فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ادارات کل استان مرکزی در اراک افزود: بسیج همواره خط شکن بوده و خواهد بود.

وی اضافه کرد: برخورداری از فناوری روز، داشتن ابتکار عمل، برخورداری از پویایی، کرامت، عزت نفس و مقبولیت از ویژگی های بازر بسیجیان است.

استاندار بیان کرد: امروز بسیج در جنگ اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی باید ساز و کارهای لازم را فراهم کرده و مردم را برای شکست دوباره دشمن در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آماده تر کند.

شعبانی فرد تاکید کرد: بسیج با انعطاف پذیری، سازماندهی، ساماندهی، تلاش مضاعف و تبعیت کامل از ولایت فقیه، برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین و کار آمد ترین عامل محسوب می شود.

وی ادامه داد: بسیجیان با پیروی از آرمان های امام راحل و شهیدان والامقام برای دفاع همه جانبه از کیان اسلامی آماده هستند.

استاندار تصریح کرد: کار نیروی های بسیجی تنها در عرصه نظامی خلاصه نمی شوند بلکه این شجره طیبه توانایی درخشش و افتخار آفرینی در حوزه های مختلف اجتماعی را دارد.

شعبانی فرد اظهار کرد: توسعه همه جانبه آموزش های نظامی، عقیدتی، سیاسی و فرهنگی برای قشرها و رده های مختلف بسیج ضروری است.

وی یادآور شد: با حضور قدرتمند و اثرگذار بسیجیان در عرصه های مختلف دشمن توان و جرات هجمه نظامی به میهن عزیز اسلامی را ندارد .

استاندار  بسیج را مظهر حفظ و تقویت وحدت در قشرهای مختلف جامعه دانست و افزود: بسیجیان هرگز اجازه نفوذ و رخنه دشمن به اردوگاه انقلاب اسلامی را نخواهند داد.

شعبانی فرد بسیجی بودن و بسیجی ماندن را افتخار بزرگی عنوان کرد و گفت: فرهنگ بسیج سرشار از معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال خواهی و آزاد اندیشی است.

وی با تسلیت ماه عزای حسینی (ع) تاکید کرد: بسیجیان پرورش یافته مکتب انسان ساز امام حسین (ع) هستند و با پیروی محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی در برابر استکبار جهانی و استکبار جهانی تسلیم نخواهند شد.

استاندار هفته بسیج را نماد پویایی و بالندگی همه ارزش های والای انسانی برشمرد و خاطر نشان کرد: ترویج اندیشه و فرهنگ بسیج در نهاد خانواده، بخش های اجتماع، ادارات و سازمان ها وظیفه ای همگانی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز گفت: بسجیان برای کمک به دولت و تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف آماده هستند.

سردار ˈغلامعلی ابوحمزهˈ از حمایت ها و همکاری صمیمانه استاندار، معاونان، فرمانداران و مدیران کل با بسیجیان سلحشور و اجرای موفقیت آمیز ماموریت های این قشر قدردانی کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها