Portal_background_image

استاندار: منابع انسانی سرمایه كشور است

استاندار ، منابع انسانی تربیت یافته را سرمایه یك كشور دانست و گفت: آموزش و پرورش به عنوان كارخانه انسان سازی، راهبران آینده كشور را می سازد.

علی اكبر شعبانی فرد عصر یكشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان مركزی افزود: شورای آموزش و پروش باید به سوی افزایش مشاركت های مردمی از جمله انجمن های اولیاء و خیرین مدرسه ساز حركت كند.
وی بیان كرد: مكتب اسلام برای حضور مردم در صحنه های گوناگون به ویژه تعلیم و تربیت تاكید دارد و قانون اساسی نیز مشاركت همه جانبه مردم در بحث آموزش و پرورش را یادآور شده است.
شعبانی فرد اظهار كرد: سالانه اعتبار خوبی برای اجرای مصوبات شورای آموزش و پرورش استان مركزی اختصاص می یابد كه امیدواریم برنامه های آینده این شورا با توجه به بودجه تخصیصی بهتر از گذشته اجرا شود.
وی، خواستار تعامل بیشتر شورای آموزش و پروش با شهرداری و شورای اسلامی شهر شد و اضافه كرد: باید از امكانات این دستگاه ها برای بهتر كردن فضاهای آموزشی استفاده كرد.
' غلامعلی عزیز آبادی ' معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پروش استان مركزی نیز، از برگزاری كلاس های تقویتی برای دانش آموزان پسر پایه اول حدود 50 مدرسه استان مركزی خبر داد و گفت: این كلاس ها برای دروس ریاضی، فیزیك، شیمی، زیست شناسی ، زبان انگلیسی، عربی و فارسی برگزار می شوند.
رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مركزی نیز گفت: این مجمع با سابقه فعالیت 19 ساله خود در استان مركزی كمك های ارزنده ای را برای احداث و بهبود فضاهای آموزشی با همكاری سازمان های ذیربط انجام داده است.
'علی فخاری' افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز استان مركزی سال گذشته با همكاری سازمان نوسازی مدارس این استان 21 طرح در حوزه آموزش و پرورش را اجرا و تحویل داده است.
وی بیان كرد: امسال نیز مجمع خیرین مدرسه ساز استان مركزی 29 طرح در بخش آموزش و پروش به عهده دارد كه تا كنون پنج طرح را به اتمام رسانده است.
دراین نشست 500 میلیون ریال برای برگزاری كلاس های تقویتی پایه اول مقطع متوسطه این استان تخصیص یافت.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها