Portal_background_image

استاندار: ملت بزرگ ایران امروز سیلی محکمی به گوش دشمنان انقلاب اسلامی می زنند

استاندار  گفت: ملت بزرگ ایران با حضور پرشور خود در انتخابات مجلس نهم، امروز سيلي محكمي به گوش دشمنان انقلاب اسلامي مي‌زنند.
 

علي‌اكبر شعباني‌فرد پس از حضور در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در صندوق شماره 132 نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، در جمع خبرنگاران افزود: حضور مردم فرهيخته و غيور استان مركزي، استاني كه استان آفتاب، استان امام است، امروز در انتخابات بسيار گسترده بوده است؛ امروز در سراسر استان مركزي يك حضور بي سابقه بوده است، حضوري كه در ساعت‌هاي اوليه بامداد با صف هاي طولاني راي دهندگان همراه بوده است.
 

وي در ادامه افزود: تعداد شعب اخذ راي 864 شعبه است كه با حضور گسترده مردم همراه شده است، مردم آمد‌اند تا آخرين تيرهاي دشمن كه در كمان ستيز و دشمني با ملت ايران قرار داده است را از بین برده و ضربه‌اي سهمناك به دشمنان بزنند، صف هاي مردم از جنس پولاد اراده است كه با حضور خودشان جواب نه به دشمنان بدهند و از طرف ديگر سيلي محكمي به گوش دشمنان انقلاب اسلامي مي‌زنند.
 

وي در ادامه افزود: 82 هزار نفر راي اولي در استان مرکزی امروز نشان می‌دهند عاشق نظام و انقلاب و رهبري هستند، مردم امروز حماسه اي مثال زدني آفريدند، مردمي كه داراي پشتوانه عظيمي همچون امام و شهدا هستند و اين پشتوانه آن چنان قدرتمند است كه در33 سال تاريخ انقلاب، همچنان استوار مانده است، انقلاب اسلامي توانسته در جاي جاي كره خاكي همچون آمريكا است اثرگذار باشد و اين نشان از عظمت مردمي است كه پايدار ايستاده و با تكيه بر توكل بر پروردگار، همچنان راه خود را ادامه مي دهد.
 

استاندار در ادامه خاطر نشان كرد: برنده واقعي اين انتخابات ملت بزرگوار ايران اسلامي هستند و اين مردم در انتخابات رياست جمهوري نشان دادند كه با قدرت و اراده خود توانستند جايگاه وي‍‍ژه‌اي در سراسر جهان پيدا كنند، امروز مردم با حضور پرشور خودشان حماسه‌اي همچون حماسه امام راحل در سال 57 مي آفرينند.
 

وي گفت: نزديك به 13 هزار نفر در 864 شعبه در شعبه‌هاي اخذ راي در استان مركزي مشغول راي‌گيري و نظارت و بازرسی هستند، آخرين كانديداهاي ثبت نام شده 75 نفر بوده است كه 7 نفر منتخبين استان در شهرستان‌های مختلف خواهند شد، مردم با فهم و درك خود نمايندگان اصلح را انتخاب مي كنند، مردم در حوزه اراک، کمیجان و خنداب بهتر است به دو نفر راي دهند.
 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها