Portal_background_image

استاندار: ملت ایران 12 اسفند حماسه پرشکوهی را در کنار صندوق های رأی آفریدند

 استاندار گفت: مردم ایران  در انتخابات 12 اسفند در پاسخ به ندای ولی امر مسلمین و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حماسه پرشکوهی را در کنار صندوق‌های رای آفریدند و سیلی محکمی بر دشمنان نظام اسلام و انقلاب زدند.
 

 'علی اكبر شعبانی فرد' روز یكشنبه در دیدار با مسوولان و كاركنان كمیته امداد امام خمینی (ره) استان مركزی که در محل استانداری برگزار شد، افزود: این نهاد از یادگاران ماندگار امام راحل در راستای توجه به اقشار نیازمند و مددجویان است كه منشاء خدمات زیادی در جامعه شده است.

 

وی با اشاره به طرح موفق هدفمند‌کردن یارانه‌ها و با بیان اینکه طرح هدفمند‌کردن یارانه‌ها قشر کم درآمد جامعه را تحت پوشش قرار داده است، اظهار کرد: شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی بعد از سه دهه، امروز شعار عدالت سر می‌دهد و امیدواریم تناسب این عدالت را تا رسیدن به قله‌های رفیع و آرمان‌های بلند امام راحل و رهبر معظم انقلاب و چشم انداز برنامه 20 ساله حفظ کنیم.
 

شعبانی فرد بیان کرد: یکی از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی تشکیل نهادهای حمایتی به خصوص کمیته حضرت امام خمینی(ره) است.
 

استاندار توانمند‌سازی خانواده‌ها را از جمله اهداف کمیته امداد امام خمینی(ره) دانست و ضمن اشاره به اینکه در مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی کار خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: امروز توسط سربازان ولایت کمیته امداد و بنیاد مسکن چهره روستاها تغییر کرده است.
 

شعبانی فرد عنوان کرد: شعار انقلاب اسلامی برگرفته از حکومت علوی، نبوی، نهضت حسینی، سخنان ائمه اطهار، سخنان امام عظیم‌الشان و نائب بر حق امام عصر رهبر معظم انقلاب اسلامی است که رسیدگی به مستمندان و برقراری عدل و عدالت است.
 

وی تاكید كرد: برای تحقق حكومت اسلامی باید تا جایی حركت كرد كه در جامعه فقیری وجود نداشته باشد و در این راستا همه باید تلاش كنند.

استاندار اضافه كرد: توانمند سازی مددجویان به ویژه درعرصه اشتغال و تولید موجب افزایش چرخه اقتصادی می شود كه در این بخش نقش كمیته امداد امام (ره) برجسته است.

شعبانی فرد اظهار كرد: همچنین این نهاد نقش اثرگذاری در جلب مشاركت های قشرهای مختلف مردم به كارهای پسندیده و خیرخواهانه و كاهش آسیب های اجتماعی در جامعه داشته و دارد.

مدیر كل كمیته امداد امام خمینی (ره) استان مركزی نیز گفت: هم اكنون 150 هزار نفر به صورت مستمر و غیر مستمر از خدمات این نهاد بهره مندند كه این رقم معادل 11 درصد از جمعیت استان است.

'محسن ولیئی' افزود: كمیته امداد امام خمینی (ره) استان مركزی چهار هزار یتیم زیر 18 سال را تحت پوشش دارد كه 10 هزار نفر از قشرهای مختلف مردم برای حمایت از این افراد با این نهاد همكاری دارند.

وی ادامه داد: سهمیه ایجاد اشتغال امسال این نهاد در استان دو هزار و 600 فرصت شغلی بوده كه تاكنون شش هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

 

 

 

 

وی در پایان شعار حکومت اسلامی را ایجاد عدل و میزان در جامعه عنوان کرد و گفت: تا رسیدن به حکومت اسلامی خیلی راه در پیش داریم.
 

در ادامه این دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با تشریح برنامه‌های هفته احسان و نیکوکاری، گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه داد.
 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها