Portal_background_image

استاندار مرکزی: یکی از نیازهای جدی حوزه صادرات توسعه خدمات گمرکی در قطب های تولیدی و صنعتی استان است

استاندار مرکزی گفت: یکی از نیازهای جدی حوزه صادرات توسعه خدمات گمرکی در قطب های تولیدی و صنعتی استان است که استفاده از قابلیت پنجره واحد و استقرار نمایندگان دستگاههای خدمات صادراتی به حل این معضل کمک می کند.

محمد حسین مقیمی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان، افزود: با توجه به اینکه استان مرکزی جزء استانهای صنعتی در کشور محسوب می شود برای رسیدن به شرایط اقتصادی مطلوب نیازمند تقویت زیرساختها در صادرات است.
مقیمی اظهار کرد: بکارگیری روش پنجره واحد از اتلاف وقت و سرگردانی صادرکنندگان در عرصه واردات و صادرات جلوگیری می کند و درصورت موفق بودن این طرح در شهرک صنعتی کاوه، از این روش در سایر کانونهای صادراتی استان نيز استفاده خواهد شد.
استاندار مرکزی گفت: یکی از اولویتهای مهم در حوزه بهبود روند صادرات پیگیری زمین مناسبی در شهرک صنعتی خیرآباد اراک برای ساخت مجتمع گمرکات استان است که در اسرع وقت با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی استان باید نهایی شود.
مقیمی یادآور شد: یکی از نیازهای مهم در چرخه صادراتی استان مرکزی بهبود خدمات آزمایشگاهی بویژه در حوزه صادرات محصولات نفت و گاز است که رفع این معضل نیز با همکاری شركتهاي پتروشیمی و پالایشگاه شازند در دستور کار می باشد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها