Portal_background_image

استاندار مرکزی: یکپارچه سازی اراضی و استفاده از روش های نوین آبیاری نقش مهمی در توسعه صنعت کشاورزی استان دارد

روز گذشته و در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استاندار مرکزی در نمازجمعه شهر خنداب ضمن تبریک دهه فجر، گفت:یکی از مهمترین راههای توسعه کشاورزی و صنعت در کشور و استان یکپارچه سازی اراضی کشاورزی و همچنین استفاده از روشهای مدرن آبیاری به جای روشهای سنتی است.

محمدحسین مقیمی با اشاره به مصرف زیاد آب در بخش کشاورزی، افزود:اگر تنها 20درصد از آب بخش کشاورزی صرفه جویی گردد با 4 درصد آن می توان صنایع مختلفی را در استان ایجاد نمائیم و با 16 درصد باقی مانده نیز می توان بخشهای مختلفی از جمله دامداری و کشاورزی را رونق بخشید.

وی همچنین ضمن دعوت از سرمایه گذاران برای حضور دراین شهرستان، تأکید کرد: دولت آمادگی لازم را برای حمایت  و بسترسازی برای حضور سرمایه گذاران بالاخص در مناطق کمترتوسعه یافته دارد.

ایشان در پایان به حل مشکلات این شهرستان بالاخص در حوزه بهداشت و درمان، مبلمان شهری ، سرمایه گذاری ، راهها و ... تأکید نمود.

یادآور می گردد در ابتدای این مراسم امام جمعه، فرماندار و یکی از اعضای شورای شهر خنداب طی سخنانی ضمن ارائه گزارش وضعیت شهرستان خواستار توجه بیشتر دولت به این منطقه شدند.

لازم به ذکر است در سفر استاندار به شهرستان خنداب ضمن کلنگزنی کارخانه آذران کاشی ایرانیان با ظرفیت 3 میلیون مترمربع در سال و اشتغال زایی مستقیم 300 نفر، شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان،مرغداری روستای سهم آباد با سرمایه گذاری 25 میلیاردریال و مرکز بهداشت شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها