Portal_background_image

استاندار مرکزی گفت: صبر زینب وار مادران و همسران شهدا سرمایه ارزشمند و معنوی نظام اسلامی است

استاندار استان مرکزی گفت: صبر زینب وار مادران و همسران شهدا سرمایه ارزشمند و معنوی نظام اسلامی است

علی اکبر شعبانی فردˈ چهارشنبه شب در دیدار با خانواده های شهدای اراک افزود: زندگی شهدا سراسر درس زندگی است و انقلاب اسلامی عظمت و اقتدار خود را مرهون خون پاک شهدا و ایثارگران است.

وی عنوان کرد: شهدا میوه تربیت فاطمی در دامان پاک مادران ولایتمدار و مومن هستند و تا نظام اسلامی این گنجینه ارزشمند را دارد از هرگونه بدخواهی و توطئه دشمنان در امان خواهد بود.

استاندار استان مرکزی ادامه داد: زنان جمهوری اسلامی حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی خود کرده اند که در اهمیت جای وی همین بس که در 60 آیه قرآن مجید نام این بانوی بزرگوار ذکر شده است.

شعبانی فرد بیان کرد: تربیت یافتگان مکتب زهرای اطهر (س) حماسه آفرین و تیزهوش هستند و در شرایطی که دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی و سیاسی علیه نظام را دنبال می کند زنان در سنگر بصیرت، ولایت محوری و عفاف و حجاب دشمن را به زانو درمی آورند.

ویی تصریح کرد: ملت فهیم و ولایی ایران پیروی از مقام معظم رهبری و راه شهدا را انتخاب کرده و در برابر زیاده خواهی دشمن هرگز کوتاه نخواهد آمد و با قوت جریان بیداری اسلامی را دنبال خواهد کرد.

در این آیین استاندار استان مرکزی با خانواده شهیدان ˈوحید فریدیˈ و ˈرجب داودآبادیˈ دیدار و از مادران این شهیدان تقدیر نمودند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها