Portal_background_image

استاندار مرکزی: کارمندان نقش موثری در توسعه و خودکفائی دارند

استاندار مرکزی در هفتمین روز از هفته دولت در مراسم تجلیل از خانواده های گرانقدر شهدای کارمند و تقدیر از مدیران نمونه شهرستان محلات، گفت: کارمندان نقش موثری در توسعه و خودکفائی دارند.

محمدحسین مقیمی با بیان اینکه نقش و حضور مقتدرانه کارمندان در  توسعه و خودکفانی مهم  است،اظهار کرد: حضور کارمندان در همه حوزه ها و هر جا که موفقیتی کسب شده  بسیار روشن است و از 22 بهمن سال 57 تاکنون آنچه در کشور به نتیجه رسیده ثمره کار کارمندان دولت است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: نظام اداری کارکنانی دارد که امور جاری کشور را اداره می کنند و از صبح تا پایان وقت اداری حتی اضافه کاری نیز می نمایند، هر چند همیشه چهره مدیران و مسئولین را دیده ایم ولی در واقع کارمندان کارهای اجرایی را ساماندهی می کنند  و نهایتاً موفقیت را برای کشور رقم می زنند.

وی بیان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز کارمندان حضور مقتدرانه ای در جنگ داشتند و آن را وظیفه خود می دانستند و در خاطرات جنگ کارمندان به عنوان بسیجیان منضبط نام برده می شدند و وظایف محوله را بخوبی انجام می دادند.

مقیمی تصریح کرد:  این قشر شهدای زیادی را تقدیم انقلاب نمودند که به روح پرفتوحشان درود می فرستیم و عهد می بندیم که آرمانهای انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را سرلوحه برنامه های کاری خود قرار دهیم و همانند شهیدان رجائی و باهنر صادقانه و بی منت خدمت رسانی کنیم.

استاندار مرکزی در پایان نقش خانواده های شهدا  در جنگ و خدماتی که به نظام ارائه دادند را یادآوری نمود و از آنها تقدیر کرد.

گفتنی است در این مراسم  از مدیران نمونه و خانواده شهدای دولت شهرستان محلات با اهدا لوح تقدیر شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها