Portal_background_image

استاندار مرکزی: پیشرفت و توسعه کشور مرهون تلاش معلمان است

مقیمی صبح امروز با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد زینب کبری(س) شهر اراک و نواختن نمادین زنگ مهر و مقاومت، اظهار كرد:  پیشرفت و توسعه کشور مرهون تلاش معلمان است.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی، با بیان اینکه معلمین با  آموزش و تربیت دانش آموزان، آنها را برای اداره ایران اسلامی در اقصی نقاط کشور آماده می کنند، اظهار کرد: تمام مسئولانی که در خدمت مردم هستند و برای اداره کشور به نحو مطلوب  تلاش می کنند، دانش آموزان دیروز و ثمره تلاش معلمان و آموزگاران درابعاد آموزشی، پرورشی و تربیتی هستند.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی بیشترین اهمیت را برای آموزش و پرورش قائل می شود، اظهار کرد: نظام آموزشی در کشورهای پیشرفته در رأس همه برنامه ها قرار دارد و در کشور ما نیز به این امر توجه ویژه ای شده است.

مقیمی با بیان اینکه دولت همه امکانات را بکار می گیرد تا آموزش و پرورش پویا داشته باشد، تصریح کرد: امروز همه امکانات کشور بسیج شده اند تا آموزش و پرورش محیط آرام، سالم و خوبی را برای دانش آموزان فراهم نماید.

استاندار مرکزی ابراز کرد: مقام معظم رهبری نیز در بحث کسب علم  و آموزش توصیه های فراوانی نموده اند و همه را به این که در  مسیر علم حرکت کنند و در این زمینه اقدامات وسیعی داشته باشند، تشویق می نمایند.

وی ادامه داد: باید از خیرین مدرسه ساز نیز تقدیر شود که با تلاش گسترده و سرمایه گذاری هایی که درکشور و استان در این زمینه انجام دادند، توانستند در ایجاد امکانات آموزشی  همگام با دولت قدم بردارند.

مقیمی خاطر نشان کرد: برای اینکه آموزش و پرورش بتواند فعالیت بهتری داشته باشد از همین امروز خود را آماده کنیم تا سهم بیشتری در توسعه کشور داشته باشیم.

گفتنی است زنگ مهر و مقاومت امروز با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش به صورت همزمان در دو هزار و 114 مدرسه استان مرکزی نواخته شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها