Portal_background_image

استاندار مرکزی: هنرمندان می توانند دغدغه های اجتماعی را برای مسئولین بازگو کنند

مقیمی صبح امروز در مراسم اختتامیه بیست و ششمین جشنواره تئاتر استان، گفت: هنرمندان می توانند با به تصویر کشیدن دغدغه های اجتماعی، مسائل و مشکلات را برای مسئولین بازگو کنند.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: هنرمندان عرصه تئاتر با روش های هنری خودشان می توانند دردهای اجتماعی را در تئاتر و نمایشنامه ها بیان کنند، مشکلاتی که خیلی ها جرأت مطرح کردنش را ندارند .

وی با بیان اینکه دولت باید راه را برای فعالیت هنرمندان هموار کند، بیان کرد: هنرمندانی که دغدغه های اجتماعی دارند می خواهند مسائل اجتماعی را بیان کنند که باید بصورت عملی راه را برای آنها باز کنیم و شرایط را برایشان فراهم نمائیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: خیلی از هنرمندان فعالیت هنری خود را با تئاتر شروع کرده اند و با کارکردن با هنرمندان و کارگردانان بزرگ، امروز آنها را به عنوان سرمایه های بزرگ هنری کشور می شناسند.

مقیمی ابراز کرد: مهم این است که با حداقل امکانات بتوانیم آثار خوبی را خلق نمائیم و امیدواریم در سال های آتی هنرمندان تئاتر استان مرکزی را در جایگاه هنرمندان بزرگ ببینیم.

وی با اشاره به سوابق علمی و هنری استان مرکزی، ابراز کرد: این استان از دانشمندان و  هنرمندان با ارزشی برخوردار است که نشان می دهد مردم استان از قدیم به دنبال توسعه علمی و هنری بوده اند و هنرمندان خوبی را پرورش داده اند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها