Portal_background_image

استاندار مرکزی: هفته دفاع مقدس، فرصت ارزنده ای برای بزرگداشت ارزش های انقلاب است

زمانی قمی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس آورده است: هفته دفاع مقدس، فرصت ارزنده ای برای بزرگداشت ارزش های انقلاب و بازخوانی کارنامه پرافتخار سالهای حماسه و ایثار است.

 زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: هفته دفاع مقدس، یادآور خاطرات رشادت و پایمردی امتی است که با ایمان و توکل به خداوند متعال و در سایه هدایت های نورانی امام راحل و عظیم الشان(ره) و فداکاری فرزندان شجاع و برومندش، جانانه و عزتمندانه در مقابل جنگ نابرابر دنیای ظلم و ستم و استبداد ایستادگی کردند و حماسه ای عظیم و پرافتخار در تاریخ آفریدند.

 

 

وی بیان کرده است: این هفته فرصت ارزنده ای است تا کارنامه پرافتخار سال های حماسه و ایثار، یک بار دیگر مورد بازخوانی قرار گرفته تا همگان بدانند که عامل پیروزی در جنگ، نیرو و تجهیزات و امکانات پیشرفته نظامی نیست، بلکه ایمان به خدا، پیروی از ولایت و بهره مندی از روحیه و تفکر جهادی و انقلابی یک ملت، همچون دژ مستحکمی است که با تکیه بر آن می توان در برابر هر گونه تجاوز و سلطه گری قدرت های پوشالی جهان، مقاومت نمود و آن ها را وادار به شکست کرد.

 زمانی قمی ادامه داده است:بی تردید تبیین و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در تمامی ابعادش حرکتی ارزشمند است که باید در همه ایام به ویژه در فرصت مغتنم هفته دفاع مقدس، بیش از پیش مدنظر قرار گیرد، چرا که ترویج این فرهنگ اصیل، تضمین کننده استقلال و آزادی کشور است و عزت و سرافرازی میهن عزیز اسلامی را در تمامی بخش ها و عرصه ها به ارمغان خواهد آورد.

 وی ابراز کرده است:دوران شکوهمند پایمردی و مقاومت افتخار بزرگی است که برای همیشه در دل ها زنده بوده و با الهام از دستاوردهای بی بدیل آن می توان به سعادت و رستگاری در سایه خودباوری و عزت و غرور ملی و دینی رسید.

استاندار مرکزی در پایان خاطر نشان کرده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و همه شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس و شاهدان جاودانه تاریخ، صحت و سلامتی كامل جانبازان فداكار را از درگاه خداوند سبحان خواهانم و توفیقات همگان را در صیانت از ثمرات دفاع مقدس و حرکت در مسیر تحقق آرمان های گرانسنگ نظام جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسالت  می نمایم.

 

 



معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها