Portal_background_image

استاندار مرکزی: هدف دولت در فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها، اجرای دقیق و کامل قانون است

استاندار مرکزی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان ساوه که در محل این فرمانداری برگزار شد،گفت: هدف دولت در فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها، اجرای دقیق و کامل قانون است.

محمد حسین مقیمی افزود: اگر قانون به طور کامل اجرا می شد و تفسیر شخصی در اجرای آن وارد نمی شد، کشور اکنون با این مشکلات روبرو نبود و انصراف افراد متوسط به بالای جامعه از دریافت یارانه نقدی به معنای کمک به دولت در اجرای این طرح ملی می باشد.

استاندار مرکزی گفت: فرهنگ و اقتصاد رابطه مستقیمی با هم دارند و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی به حل مشکلات اقتصادی کمک می کند.

وی به بیان شاخصه های مدیریت جهادی پرداخت و بیان کرد: فرهنگ کار باید تقویت و مورد توجه قرار گیرد و مسائل اداری نیز باید در اسرع وقت ودر ظرف زمانی خودش و بطور دقیق به انجام برسد.

مقیمی با توجه به نامگذاری سال 1393 به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ابراز کرد: در سالجاری باید فعالیتها و کارهای اقتصادی بیشتری صورت بگیرد تا حماسه اقتصادی محقق و کشور برای جهش در همه زمینه ها آماده شود.

استاندار مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار سابق شهرستان ساوه از آزاد به عنوان نیروی ارزشی و فعال که باید از تجاربش استفاده شود نام برد و برای بهاروند فرماندار جدید این شهرستان آرزوی موفقیت نمود و از مدیران این شهرستان خواست تا ضمن همکاری از همه نیروها و ظرفیت های موجود در شهرستان ساوه از جمله امام جمعه، نمایندگان مجلس و اعضای شوراها و... استفاده نمایند .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها