Portal_background_image

استاندار مرکزی نقش مهندسان را در اجرای سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی اساسی برشمرد

استاندار مرکزی صبح امروز در دیدار با اعضای سازمان نظام مهندسی استان که در محل دفتر ایشان برگزار شد، گفت: مهندسان نقش اساسی در اجرای سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی بر عهده دارند و در تمام موارد ابلاغی می توانند ورود پیدا کنند.

محمدحسین مقیمی افزود: حضور مهندسان به شکل گیری اقتصاد کمک می کند، اقتصادی که ما را در برابر تکانهای جهانی نگه دارد و از قبل پویاتر باشد.

مقیمی با اشاره به نامگذاری سال 93 به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، بیان کرد: مهندسان بیشترین نقش را در پیاده سازی فرمایشات مقام معظم رهبری بر عهده دارند.

استاندار مرکزی گفت: برای رسیدن به موفقیت باید از عزم ملی که در کشور ایجاد شده است حداکثر استفاده را ببریم و رابطه بین مردم و دولت را به گونه ای تنظیم کنیم که اعتماد برای سرمایه گذاری ایجاد شود.

وی افزود: سرمایه گذاری از مهمترین راههای رسیدن به اشتغال می باشد و برای ایجاد سرمایه گذاری در استان به عزم، اراده و برنامه نیاز داریم .

گفتنی است در این دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداري به بیان سخنانی پرداخت و هر یک از اعضاء سازمان نظام مهندسی استان نیز به بیان نظرات،مسائل و مشکلات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها