Portal_background_image

استاندار مرکزی: نقش زنان در جامعه بسیار تاثیرگذار است

استاندار مرکزی گفت: نقش زنان در جامعه به ویژه در مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بسیار تاثیرگذار است که این امر با فعالیت هایی که زنان در ابعاد مختلف جامعه انجام می دهند بخوبی مشخص و گویای توانمندی آنها است.

محمد حسین مقیمی روز سه شنبه در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان و آیین معارفه سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی، گفت: حضور زنان توانمند در فعالیت های اجتماعی راهی موثر در راستای پیشرفت هر چه بیشتر جامعه است.
وی افزود: زنان جامعه اسلامی همواره دوش به دوش مردان انجام وظیفه کرده و در بسیاری از موارد حتی بهتر از مردان وظایف خود را انجام داده اند.
استاندار مرکزی بیان کرد: در اوایل انقلاب با توجه به شرایط درصد کمی از بانوان در عرصه حضور داشتند اما امروز در جامعه اسلامی زنان همانند مردان به فعالیت پرداخته و نقش ایفا می کنند.
وی با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در جمهوری اسلامی فراهم کردن شرایط برای فعالیت و پیشرفت جامعه است، ادامه داد: همه برای ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی جامعه تلاش می کنند و باید زمینه برای فعالیت همه گروه ها با افکار صحیح و متناسب با فرهنگ جامعه فراهم شود.
استاندار مرکزی اضافه کرد: کمیسیون بانوان باید در راستای پیشبرد جامعه به سمت رشد و تعالی حرکت کند و فعالیت ها و امور بانوان را به سمت و سوی بهتری بکشاند.
مقیمی ادامه داد: بانوان باید دست به دست هم دهند و با همکاری با امور بانوان استان موانعی را که بر سر راه پیشرفت جامعه است برداشته تا بانوان بتوانند در مسیر که می خواهند حرکت کنند.
در ادامه سرپرست دفتر بانوان و خانواده استانداری مرکزی نیز در سخنانی گفت: موضوع بانوان و پرداختن به این قشر در جامعه موضوع گسترده و پیچیده ای است که نیازمند تفکر و تامل بیشتر است.
زهرا فرجی ادامه داد: باید به شان و کرامت زن توجه توجه شود چرا که اگر این مهم محقق شود زن به درجه بالا و جایگاه خود در جامعه اسلامی دست پیدا می کند.
در این جلسه که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولان بانوان ادارات استان مرکزی برگزار شد از زحمات اشرف جواهری تقدیر و زهرا فرجی به عنوان سرپرست دفتر بانوان و خانواده استانداری مرکزی معرفی شد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها