Portal_background_image

استاندار مرکزی: نظام اداری باید منطبق با سیاست های کلی کشور باشد

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش ملی چالشها و ضرورتهای تحول در نظام اداری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برگزار شد، گفت: نظام اداری باید منطبق با سیاستهای کلی کشور باشد.

محمد حسین مقیمی  دانش، بینش و مهارت را از مهمترین اصول نظام اداری یاد کرد و افزود: نظام اداری کشور باید به اندازه نظام سیاسی و علوم و فناوری تحول پیدا کند.

وی بیان کرد: امروز که ما به دستاوردهای علمی دست یافته ایم و فعالیتهای علمی انجام می دهیم برای نگه داشتن نخبگان در کشور باید تحول در نظام اداری صورت بگیرد.

استاندار بزرگترین سرمایه هر سازمانی را  نیروی شایسته، کارآمد و لایق دانست و تصریح کرد: زمانی که نیرویی وارد سیستم اداری می شود باید احساس کند آینده ای دارد و وقتی  مدیران از بیرون روی کار می آیند انگیزه از کارکنان گرفته می شود.

مقیمی اظهار کرد: نظام آموزشی باید از حالت سنتی به نوین متحول شود و در نظام اداری بیشتر به امر آموزش توجه شود.

یادآور می گردد که این همایش به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک و با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور برگزار شد و 130 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این نشست علمی ارسال شده که پس از داوری 79 مقاله پذیرفته شده است و از مجموع مقاله های پذیرفته شده، 24 مقاله به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد و در حاشیه این همایش نیز، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور اساتید، صاحب‌نظران و دانشجویان تشکیل خواهد شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها