Portal_background_image

استاندار مرکزی: نتیجه کار خیرین مدرسه ساز برای آینده جامعه بسیار موثر است

استاندار مرکزی صبح امروز در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی، گفت: نتیجه کار خیرین مدرسه ساز برای آینده جامعه بسیار موثر است چرا که آنها زیربنای تحصیل علم و دانش را فراهم می کنند.

محمد حسین مقیمی  افزود: همه کسانی که به جامعه خدمت می کنند از مدارس دانش آموخته شده اند و این امر بیانگر اهمیت کار خیران مدرسه ساز است.

وی ادامه داد: تراکم کم دانش آموزان در کلاس های درس و امکانات مناسب مدارس، نتیجه کار خیرین مدرسه سازاست و کار بزرگ آنان موجب شده تا امروز بیشتر مدارس به صورت یک شیفته فعالیت کنند.
استاندار مرکزی با تاکید بر نقش مهم خیرین مدرسه ساز در توسعه دانشگاهها، عنوان کرد: با اقداماتی چون ساخت خوابگاه، دانشگاه و مدرسه، امکان آسایش و رفاه دانش آموزان و دانشجویان فراهم می شود و توسعه علمی جامعه میسر می شود.

وی اظهار داشت: سنت حسنه کار خیر در تمامی حوزه ها باید در سطح کشور احیا شود.

مقیمی ابراز کرد: امروز خیرین کار خیر اجدادمان را در پیش گرفتند و باعث ماندگاری نام آنها شده اند و فعالیت خیرین در تمام طول تاریخ طنین انداز است و باعث باقیات صالحات در دنیا و آخرت می شود.

وی بیان کرد: خیرین در هرجایی که هستند و در حوزه ای که فعالیت می کنند با اقدامات خود به دنبال مرتفع شدن مشکلات کشور هستند.

گفتنی است خیرین استان مرکزی تاکنون 600 طرح مدرسه سازی را اجرا کرده اند که حدود 35 درصد مدارس استان را شامل می شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها