Portal_background_image

استاندار مرکزی: موفقیت دولت مرهون تلاش کارمندان است

مقیمی ظهر امروز در دیدار با کارمندان دستگاه های اجرایی استان که در نمازخانه استانداری انجام شد، گفت: موفقیت دولت مرهون تلاش کارمندان است.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دستاوردها و آنچه که سیستم اجرایی کشور را به نتیجه رسانده  ثمره تلاش کارمندان دولت است.

وی بیان کرد: وقتی صحبت از پیشرفت می شود در ذهن ما عملکرد مدیران نمایان می گردد درصورتی که کارهای تخصصی و اجرایی توسط کارمندان صورت می گیرد که باید از آنها تقدیر شود و بحساب آیند.

مقیمی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی  شش ماهه دوم سال گذشته، تصریح کرد: در شرایطی که مشکلات منابع مالی، بودجه و تخصیص ها را داشتیم باید استان را همانند سال های گذشته که از اعتبارات خوبی برخوردار بود اداره می کردیم که این کار انجام شد و حتی برخی از دیون و مطالبات کارمندان نیز پرداخت گردید که این موفقیت با فعالیت همه همکاران حاصل شد.

استاندار مرکزی با بیان اینکه در سال گذشته کل اعتبارات عمرانی 18 درصد تخصیص یافت، ابراز کرد: امسال گشایش حاصل شده است و در مناطق سردسیر که استان مرکزی هم جزء آن است 40 درصد از اعتبارات طرح های استانی و 70 درصد از طرح های ملی تخصیص پیدا کرده است.

وی عنوان کرد: توقع من در سال گذشته سعی و تلاش برای انجام کارها در چارچوب قانون و مقررات بود که تا امروز همه کارها از چارچوب قانونی خود تبعیت می کند و باید به کارمندان تبریک بگوئیم که عملکرد خوبی را ارائه دادند.

مقیمی افزود: در نظام جمهوری اسلامی زمانی کارها به نتیجه می رسد که پیگیری صورت بگیرد و کارمندان باید در این راستا اهتمام داشته باشند.

استاندار مرکزی ادامه داد: کنترل تورم  و اجرای فاز دوم طرح هدفمندسازی یارانه ها از کارهای مهم دولت تدبیر و امید بود که با حمایت مردم و تلاش کارمندان بدست آمد و امید است که برای خروج از رکود و رونق اقتصادی نیز دولت را همراهی نمایند.

یادآور می گردد در این مراسم که به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع) و تجلیل از مقام کارمند برگزار شد، جمعی از مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی، اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز استان نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها