Portal_background_image

استاندار مرکزی: مهمترین وظیفه مسئولین برقراری نظم و امنیت در راستای توسعه و پیشرفت استان می باشد

مقیمی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: مهمترین وظیفه مسئولین برقراری نظم و امنیت در راستای توسعه و پیشرفت استان می باشد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: مهمترین وظیفه مسئولین برقراری نظم و امنیت، همراهی و همفکری و تشکیل جلسات مستمر و بموقع، طرح مسائل امنیتی و انتظامی، دریافت دیدگاه ها و نقطه نظرات کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی و تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی درخصوص امور مربوط به استان می باشد.

وی با اشاره به اینکه اداره کل اطلاعات نقش بسیار مهم و ارزشمندی در خصوص مسائل عمومی، کارگری، دانشجوئی و بازار داشته است، تصریح کرد: در این زمینه همکاری و هماهنگی به موقعی انجام شده و با تشکیل جلسات و تجزیه و تحلیل اطلاعات، تصمیم گیری نهایی صورت گرفته است که از مسئولین آن تقدیر و تشکر می گردد.

مقیمی در بخش دیگری از سخنانش ابراز کرد: استان مرکزی به لحاظ موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن به پایتخت از ظرفیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

استاندار مرکزی عنوان کرد: با سرمایه گذاری هایی که در سالیان قبل در استان انجام شده، این استان توانسته است روی پای خود بایستد و از محل درآمد مالیاتی به خزانه کشور نیز کمک نماید که این امر نتیجه تلاش مدیران و فعال نمودن اقتصاد استان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر صنایع استان در شرایط خوبی فعالیت می کنند، افزود: با برگزاری جلسات مستمر،  تلاش بر جلوگیری از توقف تولید در صنایع فرسوده و با تکنولوژی پائین صورت گرفته که اداره کل اطلاعات استان نیز در این زمینه نقش فعال و موثری داشته است.

مقیمی خاطر نشان کرد: در سال جدید 120 هزار دانشجو در سطح استان فعالیت خود را آغاز می نمایند که انشاء ا...  با آمادگی کامل  به استقبال سال تحصیلی جدید در دانشگاه ها خواهیم رفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها