Portal_background_image

استاندار مرکزی : مهمترین وظیفه بسیج تلاش در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و ایجاد تحول اقتصادی در کشور است

مقیمی صبح امروز در نشست هم اندیشی و تجلیل از فرماندهان برتر پایگاه های مقاومت و مدیران نمونه شهر اراک که در محل استانداری برگزارشد، گفت: امروزه مهمترین وظیفه بسیج تلاش برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد تحول اقتصادی در کشور است.

مقیمی استاندار مرکزی ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان و ایثارگران و مردم شریف استان، اظهار کرد: امروزه مهمترین وظیفه بسیج تلاش برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد تحول اقتصادی در کشور است چرا که دشمن تمام فعالیت های خود را بر آسیب زدن به اقتصاد کشور معطوف کرده است.

استاندار مرکزی ابراز کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است در راستای استفاده بهینه از امکانات موجود، افزایش تولید داخلی، ارتقاء سطح اقتصادی و ایجاد عدالت در جامعه می باشد.

مقیمی با بیان اینکه امروز اقتصاد کشور نیاز به ایثار، فداکاری، ابتکار و خلاقیت دارد، اظهار داشت: خوشبختانه در سنوات گذشته سرمایه گذاری های بسیاری خوبی توسط دولت و بخش خصوصی در کشور و استان صورت گرفته است که برای ایجاد تحول اقتصادی مناسب، باید با مدیریت و استفاده بهینه از این امکانات، تلاش شود.

وی با بیان اینکه باید از امکانات کشور به گونه ای استفاده شود که مشکلات اقتصادی را برطرف کند، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت های نیروهای انسانی کارآمد، افزایش بهره وری، کاهش پرت ها و استفاده بهینه از این امکانات به بهترین نحو می توان اهداف اقتصادی را در کشور محقق کرد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: مردم ایران نیز همانند دوران دفاع مقدس باید در جبهه اقتصادی، سیاست های اقتصاد مقاومتی را دنبال کنند تا تحول اقتصادی در جامعه شکل بگیرد.

مقیمی در بخش دیگری از سخنانش، اظهار کرد: بسجیان نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برعهده داشته اند و این حرکت برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و نظام اداری کشور ادامه خواهد داشت.

مقیمی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی اداره کشور برعهده نیروهای مردمی قرار گرفت و با رهبریت امام خمینی(ره) نظام اداری کشور سازماندهی شد.

مقیمی اظهار داشت: یکی از مهمترین اصول انقلاب اسلامی دست یافتن به استقلال بود که این کشور را از وابستگی به نظام های غرب و آمریکایی رها کرد.

استاندار مرکزی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با کشوری مواجه بودیم که نظام اداری آن به تحول نیاز داشت که با کمک بسیجیان تشکیل شورای انقلاب، سپاه پاسداران و تصویب قانون اساسی در انجام این مهم موفق شدیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: از روزی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید این کشور با اقتدار در صحنه های سیاسی حاضر شده است که وجود روحیه بسیجی و جهادی در مردم ایران مهمترین دلیل در دستیابی به این موفقیت و اقتدار می باشد.

وی افزود: کارخانجات به ویژه صنایع استان مرکزی در دوران دفاع مقدس نیز نقش تعیین کننده ای در تولید قطعات داشتند و تمام خطوط تولیدی صنایع این استان به تأمین تجهیزات جنگ اختصاص یافته بود.

گفتنی است در این نشست از فرماندهان برتر پایگاه های مقاومت و مدیران نمونه ادارات و کارخانجات شهر اراک تجلیل شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها