Portal_background_image

استاندار مرکزی: مسئولین عامل زمان را در اجرای امور بالاخص ایجاد اشتغال در اولویت قرار دهند

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در محل استانداری تشکیل شد، گفت: همه مسئولین می بایست عامل زمان را در اجرای امور بالاخص ایجاد اشتغال در اولویت کاری خود قرار دهند.

محمد حسین مقیمی وقت و سرمایه مردم را ارزشمند دانست و افزود:برای زمینه سازی سرمایه گذاری های جدید تمام دستگاهها باید پاسخ استعلام ها را در حداقل زمان ممکن  و با رعایت تمام قوانین بدهند و زمان را از متقاضیان نگیرند، برای ایجاد اشتغال نباید ضوابط را زیر پا گذاشت بلکه باید عنصر زمان را مورد توجه قرار داد.

وی فرمانداران را به عنوان سکانداران، مسئول اجرای برنامه های اشتغال خواند و گفت: فرمانداران جلسات شورای اشتغال شهرستان ها را برگزار نمایند و بعد از مسئولیت ایجاد امنیت در شهرها، بحث اشتغال را در اولویت های کاری خود قرار دهند .  

استاندار با بیان اینکه اگر در بحث اشتغالزایی از شخصیت حقوقی دهیاران و بخشداران استفاده شود حتماً در این بحث موفق تر خواهیم بود، تصریح کرد: در مراکز دهستانها قسمتی را به عنوان ناحیه صنعتی در اختیار دهیاران قرار دهند تا مردم به کارهای صنعتی بپردازند و اگر لازم است این قسمت در طرح هادی روستاها الحاق شود حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه با تائید فرمانداران و بخشداران موضوع به بنیاد مسکن جهت تخصیص زمین ارائه شود .

مقیمی از شهرستانهای کمیجان،محلات، خنداب، شازند، تفرش و خمین به عنوان شهرستانهایی که در امر اشتغال کمتر توسعه یافته اند نام برد و گفت: در این شهرستانها باید به اشتغال مردم بیشتر توجه شود و خواستار سرمایه گذاری بیشتر در این شهرستانها شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها