Portal_background_image

استاندار مرکزی: مردم مداري و جامعه محوري يكي از ويژگي هاي مهم پليس ايران است .

علي اكبر شعباني فرد گفت: مردم مداري و جامعه محوري يكي از ويژگي هاي مهم پليس ايران است كه بايد روز به روز تقويت شود. 

علي اكبر شعباني فرد روز شنبه در آيين صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي استان مركزي در اراك افزود: پلیس نماینده حاکمیت از سوی رهبر بر مردم است و پليس جمهوري اسلامي با ايجاد دگرگوني در ساختار سازماني، تغييرات اساسي در بحث تجهيزات و امكانات به ويژه در سيستم فناوري اطلاعات، نوآوري هاي علمي زيادي داشته است.
 وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی ایران اسلامی با کشورهای دیگر تفاوت‌ های زیادی دارد، اظهار کرد: این تفاوت در روحیه خدمت‌گذاری، شهادت‌طلبی، اعتقاد و ایمان راسخ به خدا، اقتدار و یکپارچگی این دستگاه است.
وي بیان کرد: نيروي انتظامي تاكنون در امر تامين نظم و امنيت اجتماعي كشور وظيفه خود را به خوبي انجام داده و در اين مسير شهداي زيادي را نيز تقديم كرده است.
استاندار استان مركزي ادامه داد: پلیس در بخش سایبری رسالت سنگینی بر عهده دارد و تاكنون در اين بخش توفيقات گسترده اي كسب كرده است.
شعباني فرد با اشاره به انتخابات خرداد 92 بيان كرد: دشمن با تلاش و برنامه‌ریزی در این دوره از انتخابات به دنبال اهداف شومی بود که دستگاه‌های مختلف با آگاهی و اقتدار در برابر توطئه‌های آنان ایستادگی کرده و آنان را از دستیابی به این اهداف محروم کردند.
وی انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم و تعیین رئیس جمهوری را نشانه اوج اقتدار ایران اسلامی و وحدت و یکپارچگی ملت دانست و اضافه کرد: این پیروزی به پشتوانه رهبری توانمند و شهدای انقلاب بود و باعث شده که امروز در عرصه‌های بین‌المللی حرفی برای گفتن داشته باشیم.
در اين آيين، نيروهاي نظامي و انتظامي مستقر در ميدان صبحگاه از مقابل جايگاه، قرآن كريم و تمثال مبارك رهبر معظم انقلاب، رژه رفتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها