Portal_background_image

استاندار مرکزی: مردم باید بر روی صنایع کوچک تمرکز کنند

استاندار مرکزی عصر امروز در بازدید از پروژه های شهر کارچان، گفت: مردم باید روی صنایع کوچک تمرکز نمایند.

محمد حسین مقیمی افزود: صنایع خانگی و روستایی شهر کارچان باید راه اندازی شود و صنعت فرش این شهر نیز دوباره احیاء گردد چرا که این صنایع کوچک می توانند نقش مهمی در ایجاد اشتغال ایفاء نمایند.

وی بیان کرد: برای استقرار صنایع در این منطقه باید هیئت امناء شکل بگیرد و یا شرکت شهرکهای صنعتی و شورای اسلامی شهر این مسئولیت را به عهده بگیرند.

مقیمی ابراز کرد: در بحث ایجاد اشتغال مردم باید سرمایه های خود را بکار گیرند و برای تولید و سرمایه گذاری قدم بردارند و دولت نیز با برنامه ریزی و پشتیبانی شرایط را فراهم و از آنها حمایت می کند.

استاندار مرکزی با اشاره به لزوم اجرای طرح ساماندهی شهر کارچان، گفت: سیمای شهر کارچان باید از روستا به شهر تغییر پیدا کند، جاده این شهر به صورت ایمن ساماندهی شود و چند مکان ورزشی از جمله استخر، سالن ورزشی و ... نیز باید در این شهر احداث شود.

مقیمی از برنامه های ماندگار و خوب دولت که در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید را اجرای بیمه کارگران ساختمان عنوان کرد و گفت: بیمه همگانی از 6 اردیبهشت ماه سالجاری اجرایی شده است و در بخش سلامت نیز مردم فقط 10 درصد هزینه های درمانی را خواهند پرداخت و 90 درصد آن را دولت تقبل می نماید.

در ادامه استاندار مرکزی از پروژه احداث سالن ورزشی چند منظوره این شهر نیز بازدید به عمل آورد و در جریان مسائل و مشکلات اجرای این پروژه قرار گرفت.

گفتنی است بعد از این بازدید، استاندار مرکزی با خانواده شهید علی حاج علی بیگی که در سال 1365 در سن 18 سالگی و در عملیات کربلای 4 به شهادت رسید دیدار کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها