Portal_background_image

استاندار مرکزی لازمه رسیدن به مدیریت سبز را تجدید نظر در عملکردها عنوان کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش مدیریت سبز که با حضور دبیر کل انجمن مدیریت سبز ایران در محل استانداری برگزار شد، گفت: برای رسیدن به مدیریت سبز باید در عملکردها تجدید نظر کرد و برای ساماندهی آنها تلاش نمود.

محمد حسین مقیمی با اشاره به اهمیت بحث سلامت در جامعه، افزود: در قانون اساسی و آموزه های دینی به بحث سلامت بیش از مباحث دیگر توجه شده است که برای دستیابی به این مهم نیازمند محیطی هستیم که از هر نظر سلامت افراد را تضمین کند.

وی بیان کرد: مردم در امور روزمره خود کارهایی انجام می دهند که سلامت محیط زیست را بهم می زند و در مقابل می توانند این بهم زدن را ساماندهی کنند و اداره کل  محیط زیست باید بین این بهم زدن و ساماندهی تعادل ایجاد کند.

مقیمی گفت: اجرای سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی می تواند گام مهمی برای رسیدن به مدیریت سبز باشد.

وی افزود: در مدیریت سبز امکانات باید تا زمانیکه قابلیت استفاده را دارند یا به ماده اولیه تبدیل شوند و یا تغییراتی روی آنها اعمال شود که در مدت زمان بیشتری مورد بهره برداری قرار بگیرند و بتوانیم مصرف بهینه، به موقع و سالمی از آنها داشته باشیم.

استاندار اظهار کرد:  مصرف بهینه حاملهای انرژی، آب ، مواد اولیه و مصرفی ،کاغذ و.... می تواند به حل معضل اشتغال و افزایش سطح درآمد خانوارها کمک کند.

در ابتدای این همایش مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سخنانی درمورد مدیریت سبز بیان کرد و در ادامه کارگاه آموزشی برگزار شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها