Portal_background_image

استاندار مرکزی: قانونگرایی، نظم و انضباط و برخورد مناسب با ارباب رجوع می بایست سرلوحه کار کارکنان استانداری باشد

استاندار مرکزی صبح امروز در نشستی صمیمی که با کارکنان استانداری برگزار گردید، گفت: قانونگرایی، نظم و انضباط ، سلامت اداری و برخورد مناسب با ارباب رجوع می بایست سرلوحه کار کارکنان استانداری به عنوان ناظر عالی استان باشد.

در این نشست محمد حسین مقیمی ضمن تشریح عملکرد 3 ماهه اخیر دولت در استان و همچنین بیان وضعیت اقتصادی و اعتباری موجود بر استفاده بهینه از امکانات و افزایش بهره وری در راستای توسعه همه جانبه استان تأکید نمود.

ایشان تغییر را جزئی از تحولات سیاسی و اجتماعی ذکر کرد و افزود: تغییر مدیران با توجه به تغییر مدیریت اجرایی کشور امری طبیعی است و این تغییر به معنای برخورد نیست، ضمن اینکه کرامت و شخصیت مدیران در این تحولات حفظ خواهد شد.

ایشان ضمن تأکید بر استفاده از نیروهای بومی و درون دستگاه های اجرایی مربوط، اضافه کرد: از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود در استان با توجه بر ارتقاء جایگاه سازمانی افراد استفاده خواهیم نمود.

وی همچنین بر استفاده از نیروهای زن در پست های مدیریتی تأکید نمود و افزود: با توجه به اینکه نیمی از جامعه را زنان تشکیل می دهند و دارای ظرفیت خوبی هستند لذا می بایست از این توانمندی ها برای توسعه استان استفاده نمود.

وی در پایان با تأکید بر تلاش بیشتر مجموعه از مدیران خواست تا توجه بیشتری به رفاه و انتظارات همکاران داشته باشند.

در این دیدار جمعی از کارکنان نیز در خصوص مسائل و مشکلات مطالبی را عنوان نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها