Portal_background_image

استاندار مرکزی: فرهنگ، اندیشه و ایدئولوژی اسلامی تنها دلیل مخالفت استکبار با جمهوری اسلامی ایران است .

استاندار مرکزی گفت : تنها دلیل مخالفت استکبار با نظام جمهوری اسلامی ایران، فرهنگ، اندیشه و ایدئولوژی اسلامی است. وی صبح امروز که در اولین جلسه شورای اداری سال جدید که در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری مرکزی برگزار شد، سخن می گفت: ضمن بیان این مطلب افزود : مستکبرین که در رأس آنان آمریکا و اروپا قرار دارد در طول این سی و سه سال از لحاظ دینی و فرهنگی با ایران اسلامی در تضاد است و از تفکر و اندیشه اسلامی و نیز حکومت این تفکر در دنیا هراسان است .

علی اکبر شعبانی فرد اظهار داشت: بی سابقه بودن تحریم ها در کلیه زمینه ها علیه یک کشور (ایران) مبین این هراس از بیداری و حکومت اسلامی است.
 وی تأکید کرد: تصور ارتباط با بیگانگان و دشمنان تصور غلطی است و ایران اسلامی با تکیه بر الطاف خداوند متعال، منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و نیز با همدلی و هوش سرشار جوانان این مرز و بوم در مقابل کلیه این تحریم ها خواهند ایستاد و جایگاه ایران اسلامی را در جهان روز به روز ارتقاء خواهند داد .
وی افزود: دشمنان ایران از هیچ دشمنی فروگذار نخواهند کرد و روز به روز عرصه را بر ما تنگ تر خواهند نمود .
وی تصریح نمود : علی رغم کلیه دشمنی ها و تحریم ها روی پای خود ایستاده ایم و روز به روز برای رفع این تحریم ها و خودکفا شدن در کلیه زمینه ها تلاش خواهیم کرد.
استاندار مرکزی در ادامه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نام گذاری با تدبیر ایشان در ابتدای سال اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: تکلیف و برنامه مردم و مسئولین با توجه به پیام مقام معظم رهبری کاملاً مشخص است و حمایت از تولید ملی و نیز کالای ملی باید سرلوحه کار مسئولین و مدیران اجرائی قرار بگیرد تا با تکیه بر این پیام روشن در مقابل تحریم های بیگانگان با تمام قوا بایستند.
مهندس شعبانی فرد تأکید کرد : لازمه رسیدن به این هدف هماهنگی در سه قوه قضائیه، مجریه، مقننه و همچنین هماهنگی و وحدت در کلیه ارگانها است .
وی حمایت از کارآفرینی، توجه به اقتصاد دانا محور، تحقق روح خود باوری، اعتماد به بینش و تفکر ایرانی، رقابت با محصولات مشابه خارجی و صیانت از تولید ملی را هشت محور اصلی پیام مقام معظم رهبری دانست.
استاندار مرکزی همچنین فرهنگ سازی، تولید محوری، بازاریابی، توجه به ظرفیت خالی واحدهای تولیدی و نیز به روز نمودن صنایع از لحاظ فنی و تکنولوژی را پنج سرفصل اصلی و راهکارهای مسئولین در حمایت از پیام مقام معظم رهبری در احقاق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ملی دانست.
استاندار مرکزی در پایان اتمام پروژه های مسکن مهر، ساخت مسکن طبقه متوسط جامعه، اجرای طرح دوم هدفمندی یارانه ها، اشتغال، تجارت و حمایت از سرمایه گذاران خارجی که تمایل به سرمایه گذاری در ایران را دارند همچنین اتمام پروژه های نیمه تمام استانی را از جمله برنامه های استان مرکزی در سال جدید برشمرد .
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها