Portal_background_image

استاندار مرکزی: فرمانداران می بایست به مسائل اجتماعی و فرهنگی توجه ویژه ای نمایند

استاندار مرکزی عصر روز گذشته در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان خنداب که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: فرمانداران در کنار وظایف اصلی خود که برقراری امنیت می باشد، می بایست به مسائل اجتماعی و فرهنگی شهرستان توجه ویژه ای نمایند.

وی با اشاره به مدنظر قراردادن فرمایشات رهبری و بزرگان، افزود: با توجه به افزایش آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد و طلاق می بایست با برنامه ریزی و استفاده از نظرات و تجربیات نخبگان در راستای کاهش این آسیب ها اقدام نمود.

محمد حسین مقیمی با تأکید بر وظیفه دولت در تأمین امنیت و رفاه، افزود: فرماندار می بایست در ارتباط مستقیم با مردم و ایجاد فضایی صمیمانه، در راستای ایجاد فضایی امن و همراه با آسایش برای عموم مردم تلاش کند و در این راه بدوم تبعیض عمل کند و بعبارتی فرماندار همه مردم باشد نه یک طیف و گروه خاص.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر تغییر دولت و سیاست جدید وزارت کشور، گفت: سیاست وزیر کشور استفاده از کارکنان و بدنه وزارت کشور در پست های مدیریتی است و این بدلیل بهره مندی از تجربه این افراد به عنوان سرمایه اصلی آنها می باشد.

وی همچنین با تأکید بر ظرفیت شهرستان خنداب در بخش کشاورزی، افزود: در این شهرستان توسعه صنعتی بخوبی شکل نگرفته و به لحاظ عمرانی نیز دارای کمبودهای فراوانی است که فرماندار جدید می بایست با همکاری همه نیروهای شهرستان، وقت کافی برای ایجاد راهکارهای مناسب بگذارد.   

وی با تأکید بر توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبری، گفت: توجه به مسائل اقتصادی و معیشتی بالاخص اشتغال مردم می بایست مهمترین اولویت در شهرستان باشد و در این راستا با بهره گیری از نظرات نخبگان باید برای پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی بصورت عملی اقدام نمود.

ایشان در پایان ضمن تقدیر از فعالیت های سجادی فرماندار سابق، برای فرماندار جدید آرزوی موفقیت نمود و از همه مدیران این شهرستان خواست تا وی را در انجام امور محوله یاری نمایند.

یاد آور می گردد در ابتدای این مراسم فرماندار سابق و امام جمعه شهرستان سخنرانی کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها