Portal_background_image

استاندار مرکزی: فرمانداران زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را فراهم نمایند

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه فرماندار خمین که در بیت قدیمی امام خمینی (ره) در شهرستان خمین برگزار شد، گفت: فرمانداران با برقراری امنیت زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را فراهم نمایند.

محمد حسین مقیمی افزود: مسئولیت اجرایی در شهرستان ها به عهده فرمانداران می باشد که باید با استفاده از همه امکانات و ظرفیتهای شهرستان و با کمک همه اقشار، گروهها و تفکرها برای رسیدن به رشد و توسعه تلاش نمایند.

وی ادامه داد: پذیرش مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران موهبتی است که خداوند به بندگان خاص خودش عطا می کند و در انجام مسئولیت علاوه بر مسائل معنوی باید به مسائلی که مربوط به مردم است نیز توجه شود.

مقیمی با اشاره به نامگذاری سال 1393 به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ،ابراز کرد: در شرایط فعلی که اقتصاد کشور ما با مشکلات جدی روبرو است وظیفه ما این است که تلاش کنیم سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی در تمام سطوح و ارکان پیاده سازی شود تا اقتصاد ما متحول و به پیش رود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در اقتصاد مقاومتی بحث از استفاده نکردن نیست بلکه بیشتر کارکردن، درست استفاده کردن، بالا بردن بهره وری و...مد نظر است و باید با کار و تلاش بیشتر بتوانیم در بازارهای بین المللی حضور فعال داشته باشیم و با افزایش کیفیت تولیدات در امر صادرات موفق تر عمل کنیم.
 

وی بیان کرد: با حاکم شدن فرهنگ اسلامی و اقتصاد مقاومتی هر سه قوه آمادگی کامل برای پیاده سازی سیاستهای اقتصاد مقاومتی را دارند که با یک عزم ملی و پشتیبانی که صورت می گیرد شرایط برای کارهای جهادی فراهم خواهد شد.

مقیمی ضمن قدردانی از خدمات فرماندار سابق شهرستان خمین، گفت: امام جمعه شهرستان خمین، نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و تمامی ادارات همانگونه که با فرماندار سابق این شهرستان همکاری داشتند با فرماندار جدید نیز همکاری نمایند.

یادآور می گردد در این جلسه امام جمعه شهرستان خمین و نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی به بیان سخانی پرداختند و  جمعی از مدیران و گروههای مردمی نیز در این جلسه حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها