Portal_background_image

استاندار مرکزی : عزت ایران اسلامی مدیون تفکر بسیجی است

 استاندار مرکزی گفت: عزت ایران اسلامی مدیون تفکر بسیجی است و اندیشه‌های بسیج برآمده از تفکر ولایی با پشتوانه دینی و اعتقادی اسلام ناب است که در راه اعتلای ایران اسلامی در عرصه‌های مهم دوران پس از انقلاب تاکنون به کار گرفته شده‌ است.

 محمد حسین مقیمی روز پنج شنبه در آیین تشکیل اولین مجمع بسیجیان استان مرکزی که با حضور فرماندهان نواحی، روسا و دبیران مجامع بسیج شهرستان ها در کانون بسیج جوانان اراک برگزار شد، افزود: حضور فعال بسیجیان در صحنه موجب پویایی و آبادانی کشور می شود.

وی گفت: بیشتر اعضای بسیج را قشر جوان و پویای جامعه تشکیل می دهند که حضور این افراد در فعالیت های بسیج سبب سازندگی، پویایی و آبادانی کشور شده است.
مقیمی افزود: از دوران انقلاب تا کنون بسیج با حضور فعال خود در عرصه های مختلف و توجه به منویات امام راحل (ره) و بعد از آن مقام معظم رهبری توانسته به موفقیت های بسیاری در عرصه های مختلف دست یابد.   
استاندار مرکزی ادامه داد: امام خمینی (ره) با صدور فرمان تشکیل بسیج یکی از تصمیمات بزرگ کشور را با حضور گسترده مردم اجرا کرد.
مقیمی بیان کرد: بسیجیان بعد از جنگ تحمیلی تا کنون نیز با تلاش و مجاهدت بسیار نقش خود را آبادانی کشور ایفا کرد ه اند.
وی اظهار کرد: بسیجیان با حضور آگاه و توانمند خود همچون گذشته کشور را به اوج قله های افتخار می رسانند و تهاجم فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دشمن کاری از پیش نخواهد برد.   
استاندار مرکزی ادامه داد: امروز ملت ایران باید بسیج شوند تا بتوانند با بستر سازی مناسب و دستیابی به اهداف تعیین شده، سند چشم انداز 1404 را محقق سازند.
وی افزود: عفاف و حجاب لازمه جامعه اسلامی است و خانواده و جامعه امروز ایران اسلامی باید با نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب فرزندانی صالح و سالم برای آینده ایران تربیت کند. 
در این مجمع هر یک از روسای کارگروه های صنعت، اقتصاد، فرهنگی و بانوان گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.     
در این نشست در خصوص راه اندازی کلینیک صنعت، اجرای طرح عفاف و حجاب و اجرای طرح حلقه های فلاحین در راستای بهره گیری هرچه بیشتر کشاورزان سنتی از امکانات صنعت تصمیم سازی شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها