Portal_background_image

استاندار مرکزی: عزت ،سربلندي و امنیت در نظام مقدس جمهوري اسلامي مرهون سربازان گمنام امام زمان(عج) است

استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت ولادت حضرت قائم(عج)و تبریک روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، آورده است: بخش مهمی از عزت ،سربلندي و امنیت در نظام مقدس جمهوري اسلامي مرهون از خود گذشتگی های سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

متن پیام بدین شرح است:

آفتابی‌ترین روز خلقت، از فراسوی تاریخ می‌آید، با کوله‌باری به بزرگی همه رنج‌ها و سنگینی‌همه نگاه‌های منتظر، سنگلاخ‌های امید را می‌پیماید و به دروازه‌های روشنایی منتظران می‌رسد.

نیمه‌ ماه شعبان المعظم مصادف است با طلوع خورشید درخشان جهان بشریت و مروارید فروزان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع)؛ میلاد ابرمردی که انسانیت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت برای پای‌بوسی قدمش لحظه شماری می‌کند.

چه مبارک است نیمه شعبان میلاد منجی بشریت و روز جهانی مستضعفان، میلاد بزرگ امامي که برپا کننده عدالتی است که اساس بعثت انبیاء(ع) است و چه فرخنده است نامگذاری زادروز آن ذخيره عالم هستي به نام مستضعفان عالم؛ به حق اینانند که در رکاب او زمين را لبالب از رایحه دل انگیز عدل و داد خواهند نمود و پرچم عدالت و رحمت حق تعالی را بر بسیطدو گيتي به اهتزاز درخواهند آورد .

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این ایام خجسته خصوصاً ولادت حضرت قائم(عج) به مردم شریف و ولایتمدار استان دارالعباده و دارالعلم مرکزی، از مجموعه سربازان گمنام آن امام همام که بخش مهمی از عزت و سربلندي و امنیت در نظام مقدس جمهوري اسلامي مرهون از خود گذشتگي های ایشان است و بدون كوچكترين چشمداشت و توقعی به انجام رسالت خويش مشغولند و خاضعانه همه هستی خود را در راه حفظ و صیانت از ارزشها و آرمانهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده اند نیز سپاسگزاری نموده وموفقیت  روز افزون ایشان را در راستای آرمان‌های والای امام عظیم‌الشأن (ره) و در سایه زعامت   مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌ نمایم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها