Portal_background_image

استاندار مرکزی ضمن حضور در جلسه شورای اداری در شهر آوه از چند واحد گلخانه ای این شهر بازدید کرد

مقیمی  عصر امروز ضمن حضور در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه که در شهر آوه برگزار شد، از چند واحد گلخانه ای این شهر بازدید کرد.

مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شهر آوه با توجه به قرار گرفتن در نزدیکی شهرهای تهران، ساوه، اراک و قم و همچنین تولید محصولات گلخانه ای، دامی و کشاورزی در این شهر، دارای ظرفیت های خوبی است که باید در خدمت توسعه آن قرار گیرد.

وی با بیان اینکه آوه دارای ویژگی های منحصر به فردی است، اظهار کرد: وجود بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور و حدود 422 واحد دامداری در این شهر نشان از ظرفیت تولید بالا است.

مقیمی با اشاره به  ارتقای آوه از روستا به شهر در سال اخیر تأکید کرد: باید نگاه ها را نیز به شهر تغییر داد و از نعمت های خدادادی موجود در این منطقه برای رسیدن به توسعه حداکثر استفاده را نمود و برای رفع مشکلات این شهر تلاش کرد.

استاندار مرکزی اولویت اول دولت در این شهر را حمایت از تولید دانست و افزود: باید شرایط لازم برای تقویت تولیدات متنوع در این منطقه فراهم شود و مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی با تلاش مضاعف این بستر را فراهم کنند.

وی ادامه داد: بحث برقی کردن چاه های آبی، روش های نوین آبیاری، ساخت کشتارگاه ، افزایش بهره وری و تأسیس صنایع جانبی تاثیر بسزایی در توسعه آوه دارد.

وی احداث بلوار آوه و آماده سازی ورودی و خروجی مناسب از بزرگراه را ضروری دانست و بیان کرد: از نظر عمرانی باید جلسه ای مختص شهر آوه با حضور مدیران کل در هفته آینده برگزار شود تا مسائل و مشکلات مورد بررسی قرار گیرد.

مقیمی  گفت: این شهر از شورای اسلامی و شهردار فعالی برخوردار است و اعتباراتی که در اختیار آنها قرار گرفته منجر به توسعه این منطقه تاریخی و گردشگری شده است.

گفتنی است استاندار مرکزی  در سفر یک روزه به شهر آوه در مسجد جامع این شهر با مردم دیدن کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به آنان و نیز بازدید از چند گلخانه از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهر آوه بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها