Portal_background_image

استاندار مرکزی: شوراها بازوی توانمند مسوولان اجرایی کشور هستند

زمانی قمی استاندار مرکزی صبح امروز در نشست با شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای خمین و قورچی باشی، گفت: شوراها بازوی توانمند مسوولان اجرایی کشور هستند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شوراها با انعکاس واقع بینانه مشکلات، بازوی توانمند مسوولان اجرایی کشور هستند.

استاندار مرکزی افزود: شوراهای اسلامی یکی از سرمایه های بزرگ اجتماعی کشور هستند که با درک دغدغه ها و مطالبات مردم و انعکاس آنها به مسوولان، مدیران را در دستیابی به نقطه مطلوب یاری می کنند.     

وی توضیح داد: همه مسوولان موظف به خدمت رسانی به مردم خمین هستند و بایستی برای رفع محرومیت ها و چالش های شهروندان منطقه، بیش از گذشته فعالیت کنند.

معاون هماهنگی  امورعمرانی استانداری مرکزی نیز گفت: هم افزایی و برنامه ریزی در نحوه اختصاص بودجه و اعتبارات، با توجه به نیازها می تواند، اقدامی راهگشا در رفع نیازهای مردم باشد.

مهدی زندیه وکیلی بیان کرد: انجام پروژه های عمرانی در شهرهای خمین و قورچی باشی، زمینه توسعه اقتصادی و عمرانی شهرستان را فراهم می کند.

فرماندار خمین نیز گفت: با توجه به تلاش و پیگیری های مسوولان برای انجام مطالبات برحق مردم، به خوبی می توان حرکت به سمت و سوی توسعه و سازندگی را در مبلمان شهری مشاهده کرد.
سید مهدی ساداتی افزود: فعالیت و همکاری گسترده شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر، در افزایش سطح مبلمان شهری، بسترساز توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این منطقه است.

تسریع در پروژه خط انتقال آب از سد کوچری به شهرستان، افزایش تجهیزات و امکانات آتش نشانی، تکمیل اجرای طرح فاضلاب خمین، اجرای پروژه میدان نقش امام (ره)، مشکلات بافت فرسوده خمین، بازنگری در طرح تفصیلی جامع شهری، حل مسایل زیرساختی مسکن های مهر، تسریع در روند دوبانده شدن محور مواصلاتی خمین- قورچی باشی از جمله مهمترین مشکلات مطرح شده در این نشست بود.

افزایش خدمات حوزه بهداشت و درمان قورچی باشی، تسریع در واگذاری خدمات زیرساختی برای شهرک صنعتی این شهر، ساماندهی وضعیت جاده های روستایی و افزایش کیفیت خدمات آموزشی در شهر قورچی باشی از دیگر مشکلات مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین استاندار  مرکزی ، معاون هماهنگی امورعمرانی و تعدادی از مدیران کل استان مرکزی در پایان سفر یک روزه به شهرستان خمین از چند طرح تولیدی خرد، اماکن مذهبی و تاریخی بخش کمره شهرستان خمین بازدید کردند.

در جریان این بازدید تفاهم نامه اجرای طرح گردشگری بخش کمره بین استاندار مرکزی، مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری ، مدیر کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی نیز منعقد شد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها