Portal_background_image

استاندار مرکزی: شهید بهشتی بعنوان یک شخصیت بی بدیل، نقش و اثر گذاری ویژه ای در انقلاب اسلامی داشته است

استاندار مرکزی عصر امروز با حضور در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر و "شهید غلامرضا دانش آشتیانی" که در آشتیان برگزار شد، گفت: شهید بهشتی بعنوان یک شخصیت بی بدیل، نقش و اثر گذاری ویژه ای در انقلاب اسلامی داشته است.

محمدحسین مقیمی افزود: شهید بهشتی و یاران با وفایش، با شهادت مظلومانه خود، جهل و نفاق را از بین برده و نیات شوم گروه های کج‏اندیش را فاش کردند.        
وی بیان کرد: اثرگذاری ویژه این شخصیت بی بدیل انقلاب اسلامی، باعث کینه دشمنان شد تا جایی که منافقین او را هدف ترور قرار دادند، غافل از این که خون پاک و بی گناه آن شهید عظیم القدر، ریشه نفاق را در کشور خواهد خشکاند.

استاندار مرکزی هفتم تیر را روز خفت و خواری دشمنان اسلام و انقلاب دانست و اظهار کرد: عامل اصلی وقوع فاجعه هفتم تیر، منافقین و اربابان صهیونیست آنان بودند و در واقع آنان وقتی نتوانستند از پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کنند، به توطئه علیه جمهوری اسلامی و ترور شخصیت ها و افراد موثر روی آوردند          
مقیمی ضمن توصیه به مردم برای مطالعه زندگی شهید بهشتی گفت: آن شهید والامقام از شخصیت هایی بود که علم، وارستگی، بصیرت و نظم را به خدمت کار تشکیلاتی در آورده و از همه این مسائل برای خدمت به نظام اسلامی حداکثر بهره برداری را کرده بود.
گفتنی است در این مراسم معاون هماهنگی امور عمرانی، مشاور و مدیر کل حوزه استاندار و مشاور و مدیرکل حراست استانداری، امام جمعه شهرستان آشتیان، فرماندار شهرستان آشتیان، مدیران شهرستانی  و علی دانش منفرد نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها