Portal_background_image

استاندار مرکزی: شرکت ها در بحث سرمایه در گردش و منابع مالی به پشتیبانی جدی نیاز دارند

استاندار مرکزی عصر دیروز در جریان بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان دلیجان، گفت: شرکت ها در بحث سرمایه در گردش و منابع مالی به پشتیبانی جدی نیاز دارند.

محمدحسین مقیمی افزود: شاید صنعت  در زمینه مسائل فنی و تخصصی و نیروی انسانی کمتر با مشکل روبرو باشد ولی شرکتها در بحث سرمایه در گردش و منابع مالی به پشتیبانی جدی نیاز دارند که در این راستا دولت باید کمک کند که زمینه فعالیت برای مدیران، مهندسین و تنکسین ها فراهم شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد:با حضور مدیران صنایع، فرماندار شهرستان دلیجان و برخی از  مدیران کل مشکلات واحد های صنعتی این شهرستان مطرح شد که امیدواریم با تصمیماتی که گرفته شد برخی از این مشکلات حل شود.

وی گفت: با تلاش فرمانداران، دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و اداره کل  صنعت، معدن تجارت گزارش کاملی از وضعیت صنایع در شهرستانها تهیه شده که بطور کامل مشخص می نماید که چه صنایعی فعال یا نیمه فعال و یا دارای مشکل هستند و برای رفع این مشکلات چه برنامه ریزی هایی باید صورت پذیرد تا به فعال تر شدن آنها کمک شود.

مقیمی افزود: بازدید از واحدهای صنعتی مشکل دار شهرستان دلیجان در راستای این گزارش صورت گرفته است.

استاندار مرکزی با اشاره فعالیت شرکت باریج اسانس،خاطر نشان کرد: مدیریت خوب این شرکت نشان از شایستگی و لیاقت مدیران و کارشناسان این مجموعه دارد.

یادآور می گردد استاندار مرکزی از مجتمع صنعتی درنا، شرکت باریج اسانس، مجتمع کارخانجات ساینا، شرکت آب معدنی پودنا و مجتمع کشاورزی بهاریه بازدید کرد.

گفتنی است در این بازدید پروژه لوله گذاری و انتقال آب کشاورزی قنوات بهاریه افتتاح و به بهره برداری رسید و همچنین پروژه آبیاری تحت فشار در سطح 36 هکتار مزرعه بهاریه نیز کلنگ زنی شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها