Portal_background_image

استاندار مرکزی: سازمانهای مردم نهاد در جهت توسعه همه جانبه استان کمک کنند

 استاندار مرکزی صبح امروز در نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سازمانهای مردم نهاد در جهت توسعه همه جانبه استان کمک کنند.

محمد حسین مقیمی گفت: سازمانهای مردم نهاد به صورت خودجوش، مردمی و قانونمند فعالیت می کنند و رئیس جمهور نیز همواره جایگاه سازمانهای مردم نهاد را مورد تاکید قرار داده است و در میدان عمل هم بطور اجرایی به سمن ها توجه ویژه ای داشته و امید است که نتیجه این تلاشها حضور بیشتر سازمانهای مردم نهاد را در پی داشته باشد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: سازمان های مردم نهاد باید اقدامات دولت در راستای محیط زیست، سلامت، نیازهای اولیه و معیشت مردم و... را به اطلاع مردم برسانند.

وی بیان کرد: معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مسائل رسمی سمن ها را پیگیری می کنند و مشاور اجتماعی استاندار ،مشاور و مدیر کل امور بانوان و خانواده و همچنین مشاور امور جوانان استاندار نیز در حیطه کاری خود در این راستا مشاوره های لازم را ارائه می کنند.

مقیمی اظهار کرد: وفاق عمومی در مدیریت استان بوجود آمده است و تمام تصمیمات گرفته شده در شهرستانها نیز بررسی و اجرا می شود و تعامل ارتباط خوبی با بخش خصوصی برقرار شده است و از تجارب آنها استفاده می کنیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: موتور محرکه توسعه استان ارتباط دانشگاه با صنعت و کشاورزی است که با تعامل بیشتر بین آنها از نظر علمی و فناوری می توانیم توسعه پیدا کنیم تا استان به جایگاه خود دست یابد.

گفتنی است ارتباط شبکه ملی با استانداری، وجود  مشاور در شبکه خیرین، طرح مناسب سازی فضای معابر برای معلولین و... از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها