Portal_background_image

استاندار مرکزی: زنده نگه داشتن رشادت های آزادگان رسالت امروز ماست

زمانی قمی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، آورده است: رسالت امروز ما زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آزادگان است که می‌تواند جلوه‌هایی درس‌آموز و الگوهایی تحول آفرین برای ایران اسلامی باشد.

 زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بیست و ششم مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه ‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند و  با پایداری و استقامت بی بدیل خویش جلوه های به یاد ماندنی را از عظمت و صلابت فرزندان این مرز و بوم به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرده است:  آزادگان سرخیل پیروان مکتب امام خمینی (ره) و یادگاران شهدای گرانقدر و راویان صادق و امین سال‌های دفاع مقدس‌اند،گنجینه‌های ارزشمند میراث معنوی یک ملت و اسوه های بی بدلیل ایستادگی و آزادگی، آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نمودند و سال ها جهاد در غربت و فرياد در سكوت، پايمردي و بلنداي ايمان آنان را در خاطر قدر شناس مردم فهيم ايران اسلامي رقم زد و طاق عزتي بر فراز كشور اسلامي مان برافراشت .

 استاندار مرکزی تصریح کرده است: بی‌گمان لحظه ورود آزادگان غیور این منادیان صبر و متانت و سفیران آرمان‌های ژرف انقلاب اسلامی در قلب دشمن، تبلور عینی وعده نصرت الهی برای مستضعفان و فریاد رسای مظلومیت ملت مسلمان ایران بود که با رشادت و استقامت آزادگان گرانقدر در تارک زمان طنین‌انداز شد.

 وی عنوان کرده است: بی‌تردید، امروز ماییم و رسالت سنگین زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آزادگان پاکباز که ذخایر معنوی دوران اسارت را در سینه دارند که می‌تواند جلوه‌هایی درس‌آموز و الگوهایی تحول آفرین برای امروز و فردای ایران اسلامی باشد.

زمانی قمی خاطر نشان کرده است: اینجانب این روز را به همه ملت بزرگ ایران، مردم غیور استان مرکزی و به ویژه آزادگان عزیز و خانواده های مکرم آنان تبریک می گویم و در برابر عظمت مجاهدت آزادگان عزیزمان سر تعظیم فرود می‌آورم و برای این اسوه‌های غیرت و وفاداری و جلوه‌های زیبای پایداری آرزوی سلامت و توفیق دارم.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها