Portal_background_image

استاندار مرکزی : زنان نقش مهمی در اجرای سند چشم انداز توسعه کشور دارند

استاندار مرکزی صبح امروز در مراسمی که به مناسبت ولات حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر در محل استانداری برگزار شد، گفت: امروز زنان نقش مهمی در اجرای سند چشم انداز توسعه کشور بر عهده دارند .

محمد حسین مقیمی افزود: امروز که کشور نیاز به کار و فعالیت بیشتری  برای رسیدن به توسعه دارد باید با برنامه ریزی طبق سند چشم انداز توسعه برای 20 سال آینده،استفاده از تجارب اندیشه های مختلف و همدلی و هماهنگی همه نیروها بتوانیم در منطقه حرف اول را در مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی  بزنیم و به رشد اقتصادی 8 درصدی برسیم که  برای  تحقق این امر زنان نیز به عنوان نیمی از جامعه می توانند نقش مهمی را در توسعه کشور ایفاء کنند .

مقیمی نقش زنان در پیروزی انقلاب را بی بدیل و تعیین کننده عنوان کرد و گفت: در سالهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مبارزین و افرادی که با رژیم ستمگر مبارزه می کردند کسانی بودند که مادران، خواهران و همسران تربیت شده در مکتب حیات بخش اسلام  را داشتند.

وی افزود: بانوان در پیروزی انقلاب  اسلامی هم مشوق مردان برای حضور در تظاهرات بودند و هم خودشان حضور داشتند و پشتیبانی می کردند.

استاندار مرکزی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زنان جامعه به جایگاه واقعی خودشان رسیدند و مورد تکریم واقع شدند و امروز می بینیم که  بسیاری از زنان در بخش کارشناسی کشور نقش مهمی ایفاء می کنند  و امیدواریم که از نقش و حضور زنان در مدیریت اجرایی کشور نیز استفاده گردد.

یادآور می گردد در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از بانوان استانداری،فرمانداریها و دستگاههای اجرایی نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها