Portal_background_image

استاندار مرکزی: روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده و از انتقاد استقبال کنند

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی که در محل سالن فرهنگسرای شهر برگزار شد، گفت: روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده و از انتقاد استقبال کنند.

محمدحسین مقیمی با تاکید بر رعایت صداقت و شفافیت در اطلاع رسانی، گفت: روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی باید شفاف و روان عمل نمایند و با ارائه واقعیت ها به مردم، مورد قبول واقع شوند.

وی بیان کرد: درنظام مقدس جمهوری اسلامی مردم نقش مهمی در اداره کشور بر عهده دارند و حقشان این است که از اطلاعات و اخبار صحیح مطلع شوند و دستگاه های اجرایی هم باید آنچه را که اتفاق می افتد در اختیار مردم قرار دهند.

مقیمی اظهار کرد: در صورتیکه اطلاعات مجموعه ای بصورت غیر واقعی ارائه شود، روابط عمومی باید به اصلاح امور بپردازد و افکار عمومی را با واقعیتی که در آن مجموعه وجود دارد آشنا کند.

استاندار مرکزی با اشاره به اهمیت نقدپذیری در جامعه، گفت: نقد سازنده و به موقع می تواند بسیاری از کاستی ها و مشکلات را مرتفع نماید و اصلاح امور را در پی داشته باشد .

وی افزود: جامعه ای که زمان اصلاح امور را از دست دهد برای جبران آن باید هزینه های سنگینی بپردازد.

گفتنی است در این همایش از شش پیشکسوت عرصه ارتباطات و روابط عمومی استان مرکزی تقدیر شد و همچنین از سامانه اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان رونمائی گردید و با حضور مسئولان استان مرکزی کیک 63 سالگی روابط عمومی بریده شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها