Portal_background_image

استاندار مرکزی: روابط عمومی ها بعنوان خط مقدم دستگاه ها ، عدالت و اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در محل استانداری تشکیل شد،گفت: روابط عمومی ها بعنوان خط مقدم دستگاه ها عدالت و اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند.

محمدحسین مقیمی کار روابط عمومی را حرفه ای و تخصصی عنوان کرد و افزود: روابط عمومی مسئولیت رساندن فعالیت های سازمان را به مردم دارد و باید به گونه ای باشد که مردم بتوانند دقیقاً فعالیت های آن سازمان را رصد کنند.

وی ضمن تأکید بر اخلاقمداری بعنوان سرلوحه کاری،افزود: نظام ما اسلامی و الهی است و در نظام اسلامی و الهی کسی حق ندارد با مردم دوگانه صحبت کند.

مقیمی افزود: اگر بخواهیم جایگاه روابط عمومی حفظ شود باید به گونه ای با مردم صحبت کرد که صداقت را احساس کنند و  واقعیت ها را بیشتر درک نمایند.

وی ابراز کرد: زمانی که اطلاعات صحیح به مردم داده شود در عملکرد مدیران واقعیت ها و انحراف از برنامه ها مشخص میشود.

استاندار تصریح کرد: روابط عمومی ها باید واقعیات را به مردم بگویند و در جهت توسعه و روند رو به رشد سازمان مشتاق و شیفته اخذ انتقادها باشند.

مقیمی در پایان اظهار امیدواری کرد که روابط عمومی ها بعنوان پل ارتباطی بین مدیران با مردم و همینطور کارکنان،نقش خود را بخوبی ایفا نمایند و مجموعه دولت نیز تلاش خود را در راستای حمایت و ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها انجام خواهد نمود.

یادآوری میگردد  در این جلسه انتخابات هیأت رئیسه و بازرس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها