Portal_background_image

استاندار مرکزی: رعایت استانداردها گامی مهم در جهت توسعه صادرات است

مقیمی صبح امروز در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد که در محل اداره کل استاندارد استان برگزار شد، گفت: توجه به کیفیت در تولید کالا، مشتری‌مداری و رعایت استانداردها گامی مهم در جهت توسعه صادرات است.

مقیمی استاندارمرکزی اظهار کرد: توجه به استانداردها و افزایش سطح کیفی محصولات بستر را برای رونق صادرات محصولات ایرانی فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: کیفیت مطلوب در محصولات رضایت مشتریان و تداوم تقاضای محصول را به دنبال دارد که تحقق این مهم تولید کننده را به افزایش تولید صادرات محور ترغیب خواهد کرد.

استاندار مرکزی با بیان اینکه با افزایش کیفیت تولید کالاهای داخلی، بازارهای صادراتی نیز توسعه پیدا می‌کند، ادامه داد: حمایت از تولید کنندگان و فراهم کردن بسترهای مناسب برای حضور در بازارهای جهانی راهکاری مناسب برای عرضه محصولات داخلی است.

مقیمی گفت: رعایت استانداردها لازمه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حضور در بازار های جهانی و افزایش صادرات است.

وی عنوان کرد: استانداردسازی به این معناست که کالا از نظر اوزان و احجام به درستی تولید و از نظر کیفیت و خواص فیزیکی و شیميایی نیز همان کالای درخواست شده از سوی مشتری باشد.

استاندار مرکزی بیان کرد: استاندارد بودن یک کالا به تولیدکننده و مصرف‌کننده این اطمینان را می‌دهد که محصول مورد نظر با رعایت تمامی نکات و معیارهای لازم تولید شده و می‌توان با اطمینان کامل برای خرید و فروش آن اقدام کرد.

 مقیمی در پایان خاطرنشان کرد:  در کشور و در استان مرکزی که صنعتی است باید تلاش کنیم تا روبروز کیفیت تولید را افزایش دهیم و کالاهایی تولید کنیم که که بدون دفاع از آن، مشتریان مبلغان ما در کشور و در سطح جهان باشند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها