Portal_background_image

استاندار مرکزی: رسالت خبرنگاران تنویر افکار عمومی وانعکاس منصفانه عملکردها و خدمات مسئولین نظام اسلامی می باشد

مقیمی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، گفت: بی شک در موقعیت حساس کنونی رسالت خبرنگاران، تنویر افکار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر و انعکاس منصفانه عملکردها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه می باشد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: هفده مرداد مصادف با شهادت خبرنگار محمود صارمی و روز خبرنگارانی است که در کار ساختن جهانی آگاه و بالنده و تکامل جو به کار سترگ و زیبا، اما سخت نوشتن و پرده برداشتن از ناآگاهی و بی خبری هستند.

وی بیان کرد: خبرنگار تجسم امانت داری، مسئولیت، تعهد، دلسوزی ، فداکاری، صبوری و وظیفه شناسی است، وجدان بیدار، تصویر گرزمان، زبان گویا و گوش شنوایی که هم سنگ صبور است و هم سنگ همگان را به سینه می زند در حالی که از خود غافل می شود.

استاندار مرکزی افزود: بی شک در موقعیت حساس کنونی رسالت خبرنگاران تنویر افکار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر و انعکاس منصفانه عملکردها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه
می باشد.

مقیمی در پایان خاطر نشان کرد: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان عرصه قلم و تبریک این روز به خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی، از تلاش افتخار آفرین و ارزشمند همه این عزیران تقدیر و تشکر نموده و برای تمام فعالان در این عرصه آرزوی سرافرازی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها