Portal_background_image

استاندار مرکزی: دولت تدبیر و امید مطالبات قانونی همه اقشار جامعه بالاخص ایثارگران را پیگیری می کند

استاندار مرکزی صبح امروز در نشست شورای مشورتی ایثارگران استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: دولت تدبیر و امید مطالبات قانونی همه اقشار جامعه بالاخص ایثارگران را پیگیری می کند.

محمدحسین مقیمی افزود: دولت، مجلس و نظام رسیدگی به امور ایثارگران را از وظایف خود می داند که در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد که باید مرتفع شود.

مقیمی اظهار کرد: برای رسیدگی به امور ایثارگران و رفع مشکلات آنها تکلیف سنگینی بر عهده ماست که باید آنها را پیگیری و برای تحققشان تلاش کنیم.

وی با اشاره به سخاوت و گذشت خانواده های شهدا و ایثارگران، افزود: خانواده های شهدا و ایثارگران در بیان نظرات، مسائل و مشکلات خود کمتر به مسائل مادی می پردازند و بیشتر به مسائل ارزشی، انقلاب و مسائل کشور توجه دارندکه بنیاد شهید و امور ایثارگران و دستگاههای اجرایی استان باید برای جلوگیری از تضییع حقوق آنها در حد قانون تلاش نمایند.

استاندار مرکزی بیان کرد: درخواست اصلی خانواده شهداء و ایثارگران حفظ و حراست از ارزشهای اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مقیمی عنوان کرد: مسئولین ایثارگر در ادارات کل و دستگاههای اجرایی در سازمانها می توانند در ایجاد روحیه جهادی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد موثر باشند  و در امور معنوی هم حضور داشته و تاثیر گذار باشند.

یادآور می گردد در این نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مشاور استاندار در امور ایثارگران سخنانی را ارائه کردند و تعدادی از مسئولین ایثارگر دستگاههای اجرایی نیز به بیان مسائل و مشکلات پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها