Portal_background_image

استاندار مرکزی: دستگاه های اجرایی در برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) مشارکت فعال داشته باشند

استاندار مرکزی عصر امروز در جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) که در محل استانداری برگزار شد، گفت: دستگاه های اجرایی،کارخانه هاو شرکت ها در برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مشارکت فعال داشته باشند.

محمدحسین مقیمی افزود: دستگاههای اجرایی باید تلاش کنند تا هر سال مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با شكوه تر برگزار گردد.

وی بیان کرد: فرمانداران و شهرداران با هماهنگی بیشتری در امر برگزاری این مراسم حضور یابند و دستگاهها هم تسهیلاتی فراهم کنند تا مردم بتوانند به راحتی در این مراسم با شکوه شرکت کنند.

استاندار مرکزی ابراز کرد: در برگزاری این مراسم باید کلیه موارد برای برقراری امنیت وسایل نقلیه و حفظ جان ، سلامتی و بهداشت مردم  در نظر گرفته شود.

مقیمی اظهار کرد: ادارات و دستگاهها در برگزاری این مراسم به نحوی عمل نمایند که اسراف و تبذیر صورت نگیرد تا اعتماد مردم به دولت و نظام بیشتر شود.

گفتنی است در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری توصیه هایی را بیان کرد و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سردار صدیقی فرمانده سپاه روح ا...  و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز گزارشی را ارائه نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها