Portal_background_image

استاندار مرکزی :دستگاههای اجرایی برای اجرای طرحهای پژوهشی مکلف به اخذ مصوبه از کارگروه پژوهش می باشند

استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت:  دستگاههای اجرایی استان مکلفند قبل از اجرای هر یک از طرحهای مطالعاتی، پژوهشی و عناوین مشابه، ابتدا نسبت به اخذ مصوبه  از کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری  اقدام نمایند.

محمدحسین مقیمی افزود: دستگاههای اجرایی بعد از اجرای طرحهای مطالعاتی یا پژوهشی باید مصوبه کارگروه مذکور را به ضمیمه اسناد هزینه مربوطه به ذیحسابی دستگاه ذیربط ارائه نمایند و عدول از این امر در حکم نقض ضوابط و مقررات بوده و مسئولیت آن بر عهده دستگاههای اجرایی می باشد.

مقیمی بیان کرد: اجرای این مصوبه در راستای سیاستگذاری و پیشبرد هر چه مطلوبتر امور در حوزه پژوهش است که نیازمند پرهیز از پرداختن به کارهای موازی و تکراری، استفاده بهینه و مطلوب از منابع موجود  در جهت فراهم ساختن کاربست نتایج تحقیقات، توأم با مدیریت بهینه هزینه ها می باشد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان در اجرای شرح وظایف مربوطه با برنامه ریزی های انجام شده در صدد است تا ضمن انجام هماهنگی های لازم و تعامل مثبت و سازنده با دستگاهها و همچنین ایجاد و تقویت سازوکارهای اجرایی مناسب در جهت تحقق اهداف شورای برنامه ریزی و توسعه استان در حوزه پژوهش اقدامات لازم را بعمل آورد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها