Portal_background_image

استاندار مرکزی: در هفته دولت 640 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر 440 ميليارد تومان به بهره برداری می رسد

استاندار مرکزی صبح امروز در آئین افتتاح قطعه دوم محور خمین –محلات (شهابیه) در شهرستان خمین ، گفت: در هفته دولت 640 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر 440ميليارد تومان به بهره برداری می رسد.

محمدحسین مقیمی اظهار کرد: در هفته دولت 640 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر 440ميليارد تومان به بهره برداری می رسد که 1037 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در اولین روز از هفته دولت با حضور در شهرستان خمین و زادگاه امام خمینی (ره) با آرمانهای رهبرکبیر انقلاب تجدید میثاق می کنیم.

وی بیان کرد: به مناسبت این هفته پروژه های مختلفی در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید که دوبانده شدن محور خمین –محلات (شهابیه) با طول 14 کیلومتر از جمله آنها می باشد که امیدواریم باقیمانده آن امسال و سال آینده به بهره برداری برسد.

مقیمی گفت: شهابیه از روستاهای بزرگی است که بدنبال ارتقاء آن از روستا به شهر هستند که اگر شرایط فراهم شود و جمعیت آن به 3500 نفر برسد به شهر تبدیل خواهد شد که میزان جمعیت در سرشماری مشخص می شود.

گفتنی است طول کل محور خمین- محلات(شهابیه) 46 کیلومتر ، طول بهره برداری 10 کیلومتر، طول قابل افتتاح 14 کیلومتر، حجم خاکبرداری 120 هزار متر مکعب، حجم خاکریزی 43 هزار متر مکعب و تناژ آسفالت مصرفی 32 هزار تن می باشد.

هزینه اجرای این محور 140 میلیارد ريال و مدت زمان اجرای آن 24 ماه می باشد.اداره کل راه و شهرسازی استان کارفرمای این طرح و مدیریت ساخت و توسعه راهها بعنوان مجری طرح است.

یادآور می گردد استاندار مرکزی در طول راه از کل این مسیر بازدید کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها