Portal_background_image

استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی به مشکلات 6 نفر از شهروندان رسیدگی کرد

مقیمی صبح امروز در یازدهمین نشست ملاقات مردمی که در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری  برگزار شد، به مشکلات 6 نفر از شهروندان استان مرکزی رسیدگی کرد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: سرمایه گذاران و کارآفرینان رکن و اساس رونق اقتصادی و تحول زیربنایی هر منطقه هستند و مدیران دولت تدبیر و امید باید همه کوشش خود را بر ارائه بسته خدمتی کارشناسی شده و سریع به این قشر به کار گیرند.

مقیمی خاطرنشان کرد: طولانی شدن روند ارائه مجوزها و استعلام دستگاه های اجرایی از مشکلاتی است که به تحقق اهداف تحول اقتصادی در استان و توسعه کارآفرینی ضربه می زند و یکی از اولویت های مدیران دستگاه های اجرایی باید رفع این مشکل باشد.

وی بیان کرد: مدیران و دستگاه های اجرایی نسبت به تعهدات خود عمل نمایند و زمانیکه شرایط اجرای این تعهدات وجود ندارد اعلام نمایند تا برای مردم مشکل ایجاد نشود.

استاندار مرکزی بیان کرد: مطالعات آمایش سرزمین استان باید هر چه سریعتر تکمیل و اجرایی شود چرا که کلید حل مشکلات و عمل به سیاستگذاری علمی و حساب شده بر مبنای داشته های دقیق اکولوژیک هر منطقه باید برنامه ریزی شود.

مقیمی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از فعالیت بی رمق مجتمع گل و گیاه شهرستان خمین، گفت: عملیات اجرایی این مجتمع 22 سال قبل آغاز شده و با وجود تمامی زیرساخت های اساسی در آن، هنوز تولیدکنندگان مستقر نشده اند و این مسأله ناشی از برخی کج سلیقگی ها و سختگیری ها است.  


در یازدهمین نشست ملاقات مردمی استاندار مرکزی مشکلات شش متقاضی در حوزه تامین آب برای تولید، مجوز گلخانه، معدن شن و ماسه، تست های تخریب جوشکاری و بتن، در خواست تسهیلات بانکی و جواز تغلیظ قیر بررسی شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها