Portal_background_image

استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی به مشکلات 4 نفر از شهروندان رسیدگی کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در نهمین نشست ملاقات مردمی که در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری  برگزار شد، مشکلات 4 نفر از شهروندان استان مرکزی را رسیدگی کرد.

محمدحسین مقیمی با بررسی معضل سیلوی خصوصی شهرستان خمین، گفت: مشارکت بخش خصوصی در راهبری برنامه های کلان، خواست مدیریت ارشد استان است و باید از ظرفیت های ایجاد شده با برنامه ریزی مناسب و بهترین شکل بهره گرفته شود.          
وی عنوان کرد: یکی از مطالبات سیلوداران خصوصی استان همکاری کمرنگ در اعطای سهمیه ذخیره به آنها است که باید این معضل در اسرع وقت رسیدگی شود.      
استاندار مرکزی در جریان رسیدگی به پرونده مجتمع بین راهی آفتاب در محور اراک - ازنا نیز گفت: تقویت زیرساختهای رفاهی و خدماتی در محورهای ارتباطی استان سرمایه مهم گردشگری است و مجموعه مدیران و بانکها باید مسیر ارائه خدمت به کارآفرینان این حوزه را تسهیل نمایند.    
مقیمی اظهار کرد: مدیران حوزه آب و دستگاههای اجرایی مرتبط با کشاورزی و صنعت باید راهکارهای صرفه جویی و استفاده بهینه از آب را در اولویت قرار دهند.

گفتنی است در این نشست چهار پرونده در خصوص پرداخت تسهیلات بانکی برای تکمیل جایگاه سوخت مجتمع رفاهی ، تقاضای حفر چاه آب برای دامداران در شهرستانهای زرندیه و محلات و بهره برداری از سیلوی 50 هزار تنی ذخیره گندم و درخواست همکاری شرکت غله و خدمات بازرگانی در این زمینه، با حضور مدیران اجرایی بررسی شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها